fbpx

Jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa? Zostań sesk bombą!

1

Czy zastanawiałaś się kiedyś od czego zależy to, czy kobieta jest dobra w łóżku? U mężczyzn jest to dość proste, lecz co jest decydującym czynnikiem u kobiet? Przeczytaj ten artykuł i zostań prawdziwą seks bombą!

Na to, czy jesteś dobra w łóżku składają się różne czynniki. Niektóre dotyczą Twojego zachowania, inne są efektem odpowiednich treningów. Poniżej opiszemy najważniejsze z nich i pokażemy co robić, by Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie!

Co trening ma wspólnego z seksem?


Trening ma dużo wspólnego z tym, jak prezentujesz się w łóżku. Jeśli jesteś aktywna fizycznie masz zgrabne i jędrne ciało, co automatycznie bardziej pociąga facetów. Sprawdź trening na jędrne pośladki oraz na większy biust

Dodatkowo jeśli trenujesz, to zapewne jesteś też dobrze rozciągnięta, co czyni Cię jeszcze bardziej atrakcyjną w łóżku. Sprawdź, jak się rozciągać

Kluczowym elementem są jednak silne mięśnie Kegla. Jeśli trenujesz je codziennie jesteś w stanie zdziałać w łóżku cuda, a Twój partner oszaleje z rozkoszySprawdź, jak trenować mięśnie Kegla

Co myślą faceci?

To, czy jesteś dobra w łóżku w ostateczności oceniają mężczyźni, dlatego warto jest zwrócić uwagę na to, co im się podoba. Oto cechy idealnej kochanki najczęściej wymieniane przez facetów:

  1. Nie bój się eksperymentów w łóżku. Mężczyźni uwielbiają eksperymentować. Nie daj się rutynie i pokaż swojemu partnerowi, że jesteś otwarta na nowe doznania, a na pewno to doceni!
  2. Przejmij kontrolę. Gdy to Ty przejmiesz kontrolę i zdominujesz swojego mężczyznę podczas stosunku, będzie on wniebowzięty. Bądź ostra, momentami nawet wulgarna. Uwierz nam, faceci to lubią.
  3. Powiedz co lubisz. Najgorsze dla mężczyzny jest zastanawianie się czy było Ci dobrze i czy jest na dobrej drodze, by sprawić Ci przyjemność. Powiedz mu co lubisz, a nie tylko Ty, ale także on będzie czerpał większą przyjemność ze współżycia.
  4. Zapomnij o wszystkim. Podczas seksu skup się na przyjemności swojej i swojego partnera, zapominając o wszystkich innych sprawach. Daj się ponieść fantazjom i nie wstydź się niczego!
  5. Bądź jak gwiazda porno. To, że mężczyźni są wielkimi fanami filmów dla dorosłych nie jest tajemnicą. Dlatego raz na jakiś czas zachowaj się tak, jak byście grali w takim filmie. Bądź głośna, namiętna i otwarta na nowe doznania.

Komentarze

Share.