fbpx

Zahamuj trawienie cukrów i schudnij!

0

Jedną z głównych przyczyn otyłości są węglowodany. Istnieje sposób by ograniczyć ich wchłanianie, dzięki czemu odchudzanie staje się prostsze niż myślisz!

Organizm pozyskuje energię z węglowodanów (cukrów prostych i złożonych). Jeśli nie spalisz wystarczającej ilości energii by rozłożyć wszystkie zjedzone węglowodany, odkładają się one w postaci niechcianego tłuszczu. Analogicznie, jeśli spalisz więcej energii niż jesteś w stanie dostarczyć ze zjedzonych węglowodanów, organizm pozyskuje ją z odłożonego wcześniej tłuszczu (wtedy tłuszcz jest spalany).

Proces odkładania i spalania tłuszczu wydaje się prosty, niestety w praktyce wcale nie tak łatwo zrzucić zbędne kilogramy. A co, jeśli udało by się zahamować trawienie węglowodanów (tzn. sprawić, by organizm nie nadążał z ich przyswajaniem, przez co część zjedzonych węglowodanów była by wydalana)?

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej suplementów ograniczających trawienie cukrów. Mają one za zadanie wydalić część z nich, zanim zdążą zamienić się w tłuszcz zalegający w Twoim ciele. Sprawdź jakie suplementy hamują trawienie węglowodanów.

Jak łatwo sobie wyobrazić, dzięki spowolnieniu trawienia węglowodanów, jedząc tyle co zwykle przyswajasz mniej. W efekcie dużo łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny i schudnąć.

Dzięki spowolnieniu trawienia węglowodanów schudło już wiele osób. Kiedyś korzystały z tego sposobu głównie gwiazdy, które stać było na zakup drogich suplementów. Dziś coraz więcej firm produkuje suplementy działające w ten sposób, dzięki czemu ich ceny spadają, a odchudzanie staje się prostsze dla każdego.

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.