fbpx

Zajęcia FITNESS: Jakie wybrać by schudnąć?

0

Idąc na siłownię masz duży wybór najróżniejszych zajęć fitness. Warto więc wiedzieć, które z nich są najlepsze na spalanie tłuszczu, które na rozciąganie, a które wzmocnią Twoje mięśnie. Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych zajęć fitness!

Zajęcia fitness to bardzo skuteczna i popularna forma aktywności fizycznej. Do ich największych zalet należy to, że ćwiczysz w grupie, co motywuje Cię do ćwiczeń. Podchodząc do zajęć fitness nie musisz posiadać żadnej wiedzy, wszystko co musisz wiedzieć zostanie zaprezentowane na zajęciach, a trener prowadzący zajęcia skoryguje wszystkie Twoje błędy.

Zajęcia fitness spalające tłuszcz:

  • Fit dance

Fit dance to połączenie figur tanecznych z ćwiczeniami aerobowymi. Zajęcia są intensywne, co pozwala na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej, a najlepsze jest w nich to, że chudniesz tańcząc!

  • Fat burning

Fat burning to zestaw ćwiczeń spalających tłuszcz. Ćwiczenia są średnio intensywne, co sprawia, że zajęcia są idealne dla osób zaczynających swoją przygodę z fitnessem!

  • Step

Step polega na energicznym wchodzeniu i wskakiwaniu na specjalne platformy. Na zajęciach wykorzystuje się różne techniki co sprawia, że nie są nudne, a ich intensywność powoduje szybką utratę zbędnych kilogramów. Dodatkową zaletą tych zajęć jest ujędrnienie dolnych partii mięśni!

  • ABT

ABT to zestaw energicznych ćwiczeń, skupiających się na 3 partiach mięśni najważniejszych dla każdej kobiety. Dzięki tym zajęciom w szybki sposób ujędrnisz swój brzuch, pośladki oraz uda!

  • Fitness jumping

Fitness jumping to zajęcia łączące doskonałą zabawę ze spalaniem tłuszczu. Ćwiczenia polegają na intensywnym skakaniu na trampolinie fitnessowej. Spróbuj, nie pożałujesz!

Zajęcia fitness rozciągające:

  • Pilates

Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Zajęcia te są idealne dla ludzi mających problemy ze stresem!

  • Stretching

Stretching zwiększy Twoją elastyczność i gibkość, a dodatkowo dotleni Twój organizm. Na zajęciach wykonywane są ćwiczenia, które stopniowo rozciągają Twoje ciało.

Zajęcia fitness wzmacniające mięśnie:

  • Fitball

Fitball to wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej. Ćwiczenia te doskonale wzmacniają wszystkie grupy mięśniowe, a dodatkowo poprawią Twoją koordynację ruchową!

  • ABS

ABS to zajęcia skupiające się na mięśniach brzucha. Dzięki tym zajęciom Twój brzuch będzie wyglądał wspaniale!

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage!

Komentarze

Share.

Comments are closed.