fbpx

Jak sprawnie wymodelować sylwetkę? Oto DOMOWA SIŁOWNIA do 300 zł!

0

Domowa siłownia – czy warto i jak najtaniej?

Chcesz wymodelować swoją sylwetkę, jednak nie wiesz jakie ćwiczenia wykonywać? A może myślisz nad siłownią, jednak nie masz na to czasu lub pieniędzy? Dziś chciałabym pokazać Ci ciekawy sposób na stworzenie swojej własnej, domowej siłowni. Zapraszam! :)

By spalać kalorie nie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Istnieje wiele programów treningowych, które do spalania kalorii wykorzystują jedynie ciężar naszego ciała (przykłady takich treningów podaję na końcu tego artykułu).

Nie ulega jednak wątpliwości, że trenując z dodatkowym obciążeniem efekty przychodzą szybciej, a ciało nie tylko chudnie, lecz także nabiera seksownych kształtów (by zobaczyć różnicę, wpisz w Google „sylwetka 60 kg” i przejrzyj wyszukane grafiki).

Jak stworzyć niedrogą domową siłownię? – przydatne sprzęty

Poniżej prezentuję zestaw sprzętów fitness które wystarczą Ci, by skutecznie wymodelować sylwetkę, jednak ich łączny koszt nie przekroczy 300 zł.

Sprzęt #1: agrafka

Agrafka to proste urządzenie treningowe, które doskonale nadaje się do modelowania zewnętrznej oraz wewnętrznej części ud, a także pośladków (przykładowy zestaw ćwiczeń z agrafką znajdziesz tutaj >>). Ćwicząc z agrafką nie tylko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, ale także ujędrnisz swoją pupę i uda!

Zamów zestaw treningowy »

Sprzęt #2: piłka fitness

Ćwiczenia z piłką fitness doskonale stymulują do pracy wszystkie części mięśni brzucha (również te boczne oraz głębokie). W przeciwieństwie do zwykłych „brzuszków” – ćwiczenia z piłką skutecznie wymodelują Twój brzuch. Zestaw ćwiczeń z piłką fitness otrzymasz wraz z naszym zestawem treningowym.

Sprzęt #3: obciążniki na nogi/nadgarstki
Obciążniki na nogi i nadgarstki możesz wykorzystać do zwiększenia ilości spalanych kalorii podczas sprzątania, biegania, czy zwykłego spaceru. Wraz z naszym zestawem treningowym otrzymasz także specjalny zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem obciążników – modelujący całe ciało!

Zamów zestaw treningowy »

Sprzęt #4: skakanka
Skakanka to doskonała alternatywa dla orbitreka czy rowerka treningowego. Godzina skakania na skakance spala ponad 800 kcal i doskonale modeluje łydki! Plan ćwiczeń, który otrzymasz wraz z naszym zestawem treningowym zawiera wiele ciekawych ćwiczenia z wykorzystaniem skakanki.

Sprzęt #5: hantle
Hantle są obowiązkowym wyposażeniem każdej domowej siłowni. Można z ich pomocą wykonać wiele ćwiczeń, modelujących każdy element sylwetki! Najskuteczniejsze z nich zawarliśmy w planie treningowym, który otrzymasz wraz z naszym zestawem sprzętów :)

Zamów zestaw treningowy »

Sprzęt #6: mata treningowa
Mata treningowa to rzecz, o której większość osób zapomina. Jednak dla tych, którzy chcą zadbać także o swój kręgosłup – niezbędna. Zamawiając nasz zestaw treningowy otrzymasz profesjonalną matę treningową, dzięki której wykonywanie ćwiczeń stanie się dla Ciebie przyjemnością :)

Plan treningowy: spalający tłuszcz i modelujący ciało

Wraz z zestawem ćwiczeń otrzymasz profesjonalny plan treningowy, dopasowany do Twoich potrzeb i zawierający ćwiczenia wykorzystujące wszystkie sprzęty treningowe, które od nas otrzymasz. Całość (pełny zestaw sprzętów treningowych oraz plan ćwiczeń) możesz zamówić za jedyne 299 zł (wysyłka gratis).

Zamów zestaw treningowy »

Jeśli posiadasz już swój sprzęt, możesz zamówić sam plan treningowy za 59 zł.

A jeśli mimo wszystko wolisz ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała, tu znajdziesz listę ciekawych treningów >> :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.