fbpx

Spalaj tłuszcz DWA RAZY SZYBCIEJ! Wystarczy 1 łyżeczka tej przyprawy dziennie.

0

Czy można przyspieszyć spalanie tłuszczu? Ostatnie badania opublikowane w czasopiśmie Complementary Therapies in Clinical Practice pokazują, że można! W dzisiejszym wpisie prezentuję metodę, która pozwoli Ci spalać tłuszcz DWA RAZY SZYBCIEJ :) Zapraszam

Wiesz, czym jest Cuminum Cyminum? Jest to przyprawa posiadająca bardzo ciekawe właściwości, w Polsce znana jako kmin rzymski. To właśnie kmin rzymski stał się niedawnym obiektem badań Indyjskich naukowców z University of Medical Sciences – których wyniki wprowadziły niemałe zamieszanie w świat dietetyki i odchudzania. Zacznijmy jednak od początku – na czym polegały ich badania?

Kmin rzymski – jak wpływa na spalanie tłuszczu?

W badaniu wzięło udział 88 kobiet z nadwagą bądź otyłością. Kobiety podzielono na dwie grupy, każdej z kobiet ułożono spersonalizowaną dietę odchudzającą o deficycie równym 500 kcal. Przez 3 miesiące kobiety z obu grup trzymały się swojego deficytu kalorycznego. Różnica polegała na tym, że kobiety z grupy pierwszej każdego dnia jadły dodatkowo kubeczek jogurtu wymieszanego z łyżką kminu rzymskiego (kobiety z drugiej grupy jadły sam jogurt – bez dodatku kminu). Co się okazało?

Po 3 miesiącach kobiety z grupy pierwszej straciły aż dwa razy więcej (!) kilogramów, niż kobiety z grupy drugiej (pomimo iż ich diety wyglądały identycznie). Procentowa zawartość tkanki tłuszczowej zmniejszyła się u nich aż o 14,4% (w grupie drugiej odnotowano spadek o zaledwie 5,6%). Brzmi przekonująco? :)

Wykorzystaj kmin rzymski w swojej diecie!

Skoro grupie 44 kobiet udało się osiągnąć tak dobre rezultaty dzięki łyżeczce kminu rzymskiego dziennie, dlaczego Tobie miałoby się to nie udać? :) Oczywiście oprócz samego kminu niezbędna będzie również dieta – jednak w tym także możemy Ci pomóc ;)

Krok pierwszy – ułóż dietę z deficytem kalorycznym:
Możesz wyliczyć dietę samemu (tu instrukcja jak to zrobić >>), lub ułożyć ją z pomocą naszej aplikacji >>. Jeśli jednak nie czujesz się zbyt dobrze w tych tematach – zamów spersonalizowaną dietę odchudzającą u naszego dietetyka >>.

Zamów naszą dietę »

Krok drugi – jedz łyżeczkę kminu rzymskiego dziennie:
Tak jak kobiety biorące udział w badaniu – każdego dnia jedz kubek jogurtu naturalnego z dodatkiem 1 łyżeczki kminu rzymskiego. Obserwuj swoje efekty, a po miesiącu (a może trzech? ;) ) koniecznie wróć do nas i napisz jak Ci poszło – w komentarzu!

Nie zapomnij polubić nas na facebooku – by być na bieżąco :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.