fbpx

Wiesz, ile kalorii spalasz podczas seksu? Wypróbuj sexFitness!

0

Znasz powiedzenie „seks to zdrowie”? Okazuje się, że seks to także doskonały sposób na odchudzanie. Wystarczy wiedzieć jak się kochać… I właśnie tego chcę Cię dziś nauczyć :)

Już podczas namiętnego pocałunku możesz spalić 50, a nawet 100 kcal. Podczas seksu tracisz ich około 400. Wynik jest bardzo przyzwoity, lecz wystarczy kilka trików, by znacznie go poprawić (i tracić kilogramy w ten wyjątkowo przyjemny sposób).

sexFitness: Jak chudnąć podczas seksu?

Podczas seksu możesz spalić wiele kalorii, lecz musisz się do tego odpowiednio przyłożyć. Nie leż jak kłoda. Postaraj się urozmaicać pozycję i często je zmieniaj. Daj się ponieść emocjom, niech wyjdzie z Ciebie dzikie zwierze! Zasada jest prosta: im bardziej gorący seks, tym więcej spalonych kalorii. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę i zwiększyć liczbę spalanych kalorii możesz wykorzystać triki, które opisuję poniżej.

sexFitness: Triki, które przyspieszą spalanie kalorii

  • Wybieraj stojące i siedzące pozycje

Pozycje w których stoisz lub siedzisz wymuszają intensywne ruchy bioder, dzięki czemu spalasz dużo więcej kalorii, niż uprawiając seks na leżąco. Dodatkowo (o czym wspominałem już wcześniej) pamiętaj o różnorodności. Staraj się często zmieniać pozycje i dobierać je tak, by wymagały od Ciebie jak najwięcej ruchu.

  • Pamiętaj o grze wstępnej

Staraj się wydłużyć grę wstępną. Zacznij od namiętnych pocałunków, następnie włącz szybką muzykę i zrób gorący striptiz. W ten sposób możesz spalić nawet o 500 kcal więcej! Sprawdź także: Jak osiągnąć wymarzony orgazm?

  • Unikaj seksu w łóżku

Oczywiście seks w łóżku jest najwygodniejszy, lecz wybierając inne miejsca zmusisz swoje ciało do bardziej intensywnego wysiłku, dzięki czemu spalisz dużo więcej kalorii (a dodatkowo poczujesz dreszczyk emocji). Kochaj się w kabinie prysznicowej, na krześle, fotelu, w samochodzie, a nawet w przymierzalni w centrum handlowym. Uruchom swoją wyobraźnię!

  • Kochaj się na świeżym powietrzu

Może to się wydać dziwne, lecz odpowiednie dotlenienie organizmu pomaga w spalaniu tłuszczu. Dlatego staraj się często uprawiać seks na świeżym powietrzu, a jeśli nie masz takiej okazji, otwórz chociaż okno. To naprawdę działa!

  • Wypróbuj zabawki erotyczne

Tak jak pisałem wcześniej: im bardziej gorący seks, tym więcej spalonych kalorii, a zabawki erotyczne to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie temperatury w łóżku. Wiele osób niestety wstydzi się zabawek erotycznych, uważając je za coś złego i odbiegającego od normy (przez co odbierają sobie wiele rozkoszy). Jeśli należysz do tej grupy przełam pierwsze lody i rzuć okiem na takie gadżety. Kto wie, może coś Ci się spodoba? Polecam serdecznie :)


Nie istnieje chyba przyjemniejszy sposób na odchudzanie, niż seks. Wrzuć ten artykuł na tablicę swojego partnera i wypróbujcie sexFitness już dziś! Jeśli powyższy wpis przypadł Ci do gustu zostaw „lajka” i polub mnie na facebooku, by nie przegapić kolejnych wpisów! :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.