fbpx

Powiększanie piersi bez operacji plastycznej?

0

Wiele kobiet ma kompleksy spowodowane małym lub obwisłym biustem. Okazuje się, że powiększanie piersi i ujędrnianie ich możliwe jest nie tylko przy pomocy operacji plastycznych. Istnieją inne, prostsze i tańsze sposoby!

Pisaliśmy już o ćwiczeniach ujędrniających biust, oraz o sposobach na lepsze prezentowanie swoich piersi. Tym razem przyjrzeliśmy się najnowszym osiągnięciom farmakologii, czyli żelom i tabletkom na ujędrnianie i powiększanie piersi.

Podchodząc do tego tematu byliśmy nastawieni sceptycznie. Okazało się jednak, że już po kilku tygodniach kuracji widoczne są pierwsze efekty.

Ujędrnianie i powiększanie piersi – tabletki

powiększanie piersi tabletkiTabletki o których piszemy to roślinno – mineralny preparat, którego głównym zadaniem jest uzupełnienie niedoboru estrogenów w organizmie kobiety. Niedobór estrogenów jest jedną z przyczyn małych piersi. Dodatkowo tabletki mają działanie przeciwmiażdżycowe, regulują cykl miesiączkowy i łagodzą bóle menstruacyjne.

By osiągnąć odpowiednie efekty przyjmuj 3 tabletki dziennie w regularnych odstępach czasu. Nie zniechęcaj się z powodu braku efektów, pojawią się one dopiero po pewnym czasie. Wypróbuj tabletki powiększające piersi.

Ujędrnianie i powiększanie piersi – żel

powiększanie piersi żelŻel o którym piszemy ma za zadanie sprawić, by piersi stały się większe i pełniejsze. Efekt pojawia się już po kilkunastu minutach, niestety nie jest długotrwały (trwa zaledwie kilka godzin). Piersi podnoszą się i stają się bardziej jędrne, dzięki czemu optycznie wyglądają na większe.

 

Nie stosuj żelu częściej niż 3 razy dziennie. Nałóż niewielką ilość kremu na dłoń i wmasuj w pierś okrężnymi ruchami, kierując dłonie z dołu ku górze. Wypróbuj żel ujędrniający piersi.

Niewątpliwą zaletą tabletek i żelu przedstawionych powyżej jest to, że w ich skład wchodzą wyłącznie naturalne produkty.

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.