fbpx

KONKURS: Wygraj dziennik kalorii i zacznij prawdziwe odchudzanie!

0

Ogłaszamy pierwszy konkurs na naszej stronie. Zasady konkursu są przejrzyste i proste, a jurorami jesteście Wy sami. By dowiedzieć się więcej, zerknijcie niżej :)

Wiele razy pisaliśmy o dzienniku kalorii, który naszym zdaniem jest doskonałym sposobem na utrzymywanie diety bez wysiłku i ciągłego zastanawiania się nad kalorycznością potraw. Niektórzy z Was zainteresowali się dziennikami, inni stwierdzili, że to nie ma większego sensu.

By pokazać Wam, że stosowanie dziennika kalorii sprawia, że odchudzanie staje się proste i przyjemne zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 miesięczne abonamenty na dziennik kalorii.

Zasady konkursu:

Warunkami wielu konkursów jest polubienie stron, udostępnianie postów i robienie innych rzeczy, na które normalnie nie macie ochoty. Sami wiemy jakie to denerwujące, dlatego by wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy zrobić jedną, prostą rzecz:

Zrób zdjęcie dowolnego zdrowego dania w wersji FIT, po czym wrzuć je w komentarzu do wpisu konkursowego na naszym fanpage’u:

————————- KONKURS ————————-Przedstawiamy pierwszy konkurs na naszej…

Posted by esylwetka.pl – Wymarzona sylwetka dla każdego on 5 sierpnia 2015

Tak jak pisaliśmy wcześniej, to Wy wybieracie zwycięzców spośród siebie. Trzy osoby, które do niedzieli 16 sierpnia zgromadzą największą ilość „lajków” pod swoim zdjęciem, wygrają miesięczny abonament na dziennik kalorii.

Pamiętajcie, że przy komponowaniu posiłków i robieniu zdjęć ogranicza Was tylko wyobraźnia. Warto, by Wasze zdjęcie było kreatywne i odróżniało się od innych.

By zaostrzyć rywalizację i zmotywować Was do kreatywnego myślenia wybierzemy najbardziej kreatywne zdjęcie, za które zostanie przyznana NAGRODA SPECJALNA.

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je w komentarzach.

Powodzenia!

Czym jest dziennik kalorii?

Myślę, że Ci z Was którzy regularnie odwiedzają naszą stronę wiedzą już, czym jest dziennik kalorii. Jednak dla wszystkich tych, którzy nie do końca wiedzą czym on jest i dlaczego jest tak przydatny, poniżej krótki opis.

Kluczem do zdrowej i smukłej sylwetki są dwie rzeczy: odpowiednia ilość zjadanych kalorii, oraz odpowiedni bilans makroskładników (białek, węglowodanów i tłuszczy).

Nie bez powodu mówi się, że dobrze zbilansowana dieta to 70% sukcesu. Niestety ułożenie takiej diety nie jest proste, a trzymanie się jej każdego dnia to już wyższa szkoła jazdy (zliczanie kalorii oraz białek, węglowodanów i tłuszczy z każdego posiłku jest bardzo czasochłonne).

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest korzystanie z aplikacji dziennika kalorii, który biorąc pod uwagę Twój wiek, płeć, wagę, wzrost oraz cel jaki chcesz osiągnąć automatycznie ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dodatkowo dziennik ułatwia codzienne kontrolowanie zjedzonych kalorii i makroskładników. Wystarczy po każdym posiłku wprowadzić do aplikacji potrawę, a cała reszta dzieje się sama (a dzięki wersji na smartfona, możesz dodawać zjedzone potrawy w każdym miejscu i czasie).

By dowiedzieć się więcej o używaniu dziennika kalorii warto zajrzeć na tę stronę.

Podoba Ci się nasza strona? Jeśli tak, polub Nas na facebooku! : )

A jeśli chcesz poznać przepisy na pyszne dania w wersji LIGHT, odwiedź Nas na YouTube! (w każdą niedzielę nowy przepis!)

Komentarze

Share.

Comments are closed.