fbpx

Jakie ćwiczenia na brzuch? – Tydzień płaskiego brzucha [część 2 z 5]

0

Tydzień płaskiego brzucha [część 2 z 5] – Jakie ćwiczenia na brzuch?

Dziś prezentuję drugi artykuł z serii „Tydzień płaskiego brzucha”, w którym poruszę kwestię ćwiczeń na brzuch. Jeśli zastanawiasz się, jakie ćwiczenia na brzuch przyniosą szybkie i trwałe efekty, zapraszam!

W poprzedniej części (wczoraj) pisałam o diecie odchudzającej brzuch (jeśli jeszcze nie czytałaś, zajrzyj do części pierwszej teraz >>).

Dziś przyszła pora na część drugą, czyli ćwiczenia wyszczuplające i modelujące brzuch. Ćwiczenia są drugim czynnikiem wpływającym na wygląd naszego brzucha (czynnikiem pierwszym – najważniejszym jest dieta). Jednak nie wszystkie ćwiczenia przynoszą takie same efekty. Jeśli chcesz cieszyć się płaskim i seksownym brzuchem już za kilka tygodni – wypróbuj zestaw ćwiczeń, który ułożyłam jakieś pół roku temu. Ja wykonuję go do dziś i polecam wszystkim (efekty są zdumiewające!). Oto on:

Jakie ćwiczenia na brzuch? Mój ulubiony zestaw ćwiczeń!

Do wykonywania ćwiczeń potrzebny Ci będzie stoper – ja używam stopera w telefonie. Każde ćwiczenie staraj się wykonywać jak najszybciej, jednak pamiętaj o dokładności. Przy każdym ćwiczeniu podałam czas w sekundach. Nie liczymy powtórzeń, zamiast tego liczymy czas ćwiczenia. Każde ćwiczenie wykonuj na 100% swoich możliwości, pamiętając o poprawnej technice.

Ćwiczenie #1: Delfinki (20 sekund)

odpocznij 20 sekund

Ćwiczenie #2: Skręty bioder (20 sekund)

odpocznij 20 sekund

Ćwiczenie #3: Plank z rotacją (po 15 sekund na stronę)

odpocznij po 15 sekund

Ćwiczenie #4: Wspinaczka z rotacją (30 sekund)

odpocznij 20 sekund

Ćwiczenie #5: Wznosy nóg (15 sekund)

odpocznij 20 sekund

Ćwiczenie #6: Wykroki z rotacją (20 sekund)

Jakie ćwiczenia na brzuch? Kilka uwag:

Jeśli po zapoznaniu się z ćwiczeniami postanowiłaś zacząć ćwiczyć – koniecznie pochwal się w komentarzu :) Nawet nie wiesz, jak dużą motywację dają komentarze innych, że również zaczynają ćwiczenia! Nie zapomnij też udostępnić wpisu znajomym ;)

Jeśli ćwiczenia nie będą dla Ciebie mocno wyczerpujące, możesz zwiększać ich czas (jeśli będą zbyt ciężkie – możesz go zmniejszać). Z czasem możesz też zacząć dodawać kolejne serie (czyli po wykonaniu 6 ćwiczeń odpoczywasz kilka minut i wykonujesz ćwiczenia raz jeszcze).

Chcesz mieć płaski brzuch? Pamiętaj:

Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, pamiętaj: 70% efektu zależy od tego, co i jak jesz! Zaledwie 30% zależy od samych ćwiczeń. W pierwszym artykule z serii „Tydzień płaskiego brzucha” napisałam o tym jak powinna wyglądać dieta odchudzająca brzuch. Jeśli jeszcze jej nie stosujesz – wróć do pierwszego wpisu >> (możesz też zamówić gotową dietę odchudzającą u naszego dietetyka >>).

Zamów naszą dietę »

Komentarze

Share.

Comments are closed.