fbpx

Jak zwrócić uwagę mężczyzny?

0

Zdarzyło Ci się kiedyś, że zauroczył Cię jakiś mężczyzna, a Ty nie wiedziałaś jak zwrócić na siebie jego uwagę? W tym artykule obalamy mity i pokazujemy co zrobić, by zwrócić uwagę mężczyzny!

Mężczyźni są wzrokowcami. To, czy mężczyzna zwróci na Ciebie uwagę czy nie, zależy od pierwszego wrażenia. Nie oznacza to jednak, że musisz wyglądać jak dziewczyna z najnowszej rozkładówki Playboy’a.

Mężczyźni bardzo dużą uwagę zwracają na wygląd, nie przywiązują jednak dużej uwagi do szczegółów, którymi Ty się przejmujesz. Większość z nich nie ma pojęcia co to cellulit i nie przeszkadzają im małe boczki.

To, na co przeciętny facet zwraca uwagę to Twoja sylwetka. Po pierwsze, powinna być ona zgrabna i szczupła. Jeśli nie masz zgrabnej sylwetki, koniecznie sprawdź jak poprawić sylwetkę już w 3 tygodnie!

Kolejną rzeczą na którą mężczyźni zwracają uwagę jest pupa, najlepiej okrągła i jędrna. By ujędrnić swoją pupę zachęcamy do podjęcia naszego wyzwania, dzięki któremu już w 30 dni zaokrąglisz i ujędrnisz pośladki: Podejmij wyzwanie SQUAT CHALLENGE!

Uwadze mężczyzny z pewnością nie umkną także Twoje piersi. Nie chodzi jednak o to, by były jak największe. Ważne, byś zaprezentowała je w odpowiedni sposób. Jeśli chcesz poznać kilka tricków, dzięki którym Twój biust będzie wyglądał lepiej zobacz jak zaprezentować biust z najlepszej strony.

To co przeczytałaś może wydawać Ci się niesprawiedliwe, lecz właśnie takie są fakty. Większość mężczyzn zwraca uwagę na wygląd kobiety i to od tego w głównej mierze zależy to, czy będzie Tobą zainteresowany.

Na szczęście istnieje jeszcze kilka sposobów, by zainteresować sobą mężczyznę:

Jak zwrócić uwagę mężczyzny?

1. Zadbaj o swoją sylwetkę

Mimo wszystko jest to najważniejszy czynnik. Nie jest to jednak takie złe, ponieważ to, jak wygląda Twoja sylwetka zależy tylko od Ciebie! Jeśli chcesz, nie będziesz podjadać i weźmiesz się za siebie, możesz mieć sylwetkę, która powali na kolana każdego!

2. Pokaż, że Ci się podoba

Mężczyźni lubią widzieć, że podobają się kobiecie. Jeśli zauważysz, że na Ciebie patrzy, spójrz mu w oczy i uśmiechnij się uroczo. Przekonasz się, że żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

3. Nie przesadzaj z makijażem

Makijaż jest ważny, jednak nie powinien być zbyt mocny. Znacznie lepszy będzie delikatny makijaż, podkreślający Twoją naturalną urodę.

4. Bądź tajemnicza

Na facetów niesamowicie działa tajemniczość i aura niedopowiedzeń, która Cię otacza. Na pierwszych spotkaniach nie mów wszystkiego o sobie. Pozwól, by powoli dowiadywał się o Tobie wszystkiego, dzięki czemu będziesz dla niego kimś wyjątkowym i interesującym.

Zapraszamy serdecznie do subskrybowania naszego kanału na YouTube, oraz polubienia fanpage’a na facebooku.

Komentarze

Share.

Comments are closed.