fbpx

Jak wymodelować sylwetkę bez treningu?

0

By wymodelować mięśnie konieczny jest trening. Nie musi on jednak przypominać tradycyjnych treningów jakie znasz. Jeśli nie umiesz zmotywować się do regularnych ćwiczeń, lub wiesz, że nie są one dla Ciebie, przeczytaj ten artykuł!

Wiele osób ma olbrzymie problemy z utrzymaniem regularnych treningów. Często dzieje się tak przez brak czasu, lenistwo, czy szybki spadek motywacji. Istnieje jednak sposób, by wzmocnić i wymodelować swoje mięśnie, oraz spalić nadmiarowe kalorie bez treningu!

Obciążniki na kostki i nadgarstki

obciazniki-na-kostki-i-nadgarstki-wta-tanio-2467582709Jeśli z jakiegoś powodu regularne treningi nie są dla Ciebie, a mimo to chcesz wymodelować swoją sylwetkę zainwestuj kilka złotych w obciążniki na kostki i nadgarstki. Jest to idealny sposób na stymulację mięśni ud, pośladków, czy brzucha podczas codziennych czynności! Zamów obciążniki i wymodeluj swoje ciało!

Dlaczego warto stosować obciążniki?

m7845659Dzięki obciążnikom podczas codziennych obowiązków, spacerów czy pracy spalasz więcej kalorii i modelujesz wszystkie mięśnie swojego ciała. Dzięki dodatkowemu obciążeniu mięśnie wykonują większą pracę, przez co stają się bardziej jędrne i kształtne.

Obciążniki to idealny sposób na wymodelowanie pupy, ud czy łydek. Dodatkowo intensywnie pracuje także brzuch, który stabilizuje Twoją sylwetkę.

Jeśli wykonujesz trening w domu, także warto wzbogacić go dzięki obciążnikom. Zakładając je podczas wykonywania ćwiczeń pośladków sprawisz, że Twoja pupa stanie się jędrna i okrągła szybciej, niż myślisz!

Jakie obciążniki wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na zakup obciążników, zwróć uwagę, by były uniwersalne (na kostki i nadgarstki). Dzięki temu możesz zakładać je na ręce i nogi na przemian. Ważne także, by nie były one zbyt luźne. Nie ma nic bardziej denerwującego niż zbyt luźne obciążniki, które przesuwają się przy każdym ruchu.

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.