fbpx

Jak spalać kalorie podczas snu?

0

Chcesz spalać kalorie nawet podczas snu? To możliwe! Przeczytaj ten artykuł, by poznać prosty sposób na spalanie kalorii podczas snu!

Z pewnością znasz wiele osób które objadają się słodyczami i fast-foodami, a mimo to cieszą się szczupłą i zgrabną sylwetką. Dzieje się tak dzięki temu, że mają bardzo szybką przemianę materii (metabolizm). Pamiętaj, że i Ty możesz podkręcić swój metabolizm, dzięki czemu będziesz w stanie spalić więcej kalorii przy takiej samej aktywności!

Za to ile kalorii spali organizm w dużej mierze odpowiada metabolizm. Istnieje prosta sztuczka, dzięki której przyspieszysz metabolizm na cały dzień, a Twój organizm będzie spalać kalorie nawet w nocy! Jeśli chcesz szybko zrzucić zbędne kilogramy, powinno Cię to zainteresować.

By przyspieszyć odchudzanie, warto dodatkowo zadbać o odpowiednią dietę.

Jak podkręcić metabolizm na cały dzień i noc?

Najlepszym sposobem, by podkręcić metabolizm jest poranny trening. Co drugi dzień po przebudzeniu udaj się na jogging, rower lub poskacz na skakance. Dzięki temu przez następne 14 godzin Twój metabolizm będzie szybszy, a więc będziesz spalać więcej kalorii (a następnie tłuszczu) przez cały dzień i noc!

Wykonując trening opisany poniżej co drugi dzień nie tylko spalasz kalorie podczas ćwiczeń, ale także przyspieszasz metabolizm, dzięki czemu Twój organizm jest w stanie spalić nawet do 37% więcej kalorii przy takiej samej aktywności fizycznej!

Jak powinien wyglądać poranny trening?

  • Trenuj od razu po przebudzeniu.
  • Trenuj co drugi dzień.
  • Wykonuj ćwiczenia aerobowe (np. bieganie, jazda na rowerze, skakanie na skakance).
  • Trenuj intensywnie (na przyspieszenie metabolizmu najefektywniejszy będzie trening na poziomie 85% tętna maksymalnego).

Nie zapomnij polubić naszego artykułu i udostępnić go na facebooku! : )

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, polub także nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.