fbpx

Jak przełamać nudę w łóżku? 5 sposobów

0

Po pewnym czasie w każdym związku pojawia się rutyna. Nie oznacza to jednak, że nie można jej przełamać. Sprawdź, jak przełamać nudę w łóżku!

Życie seksualne jest ważnym aspektem każdego związku. Może nie mówi się tego wprost, lecz gdy seks przestaje być satysfakcjonujący, inne rzeczy również zaczynają się sypać. Nawet jeśli Twoje życie seksualne jest zadowalające, wypróbuj poniższe sposoby. Gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz :)

Jak przełamać nudę w łóżku?

1. Fantazjuj

Pierwszym krokiem do przejścia na zupełnie nowy poziom życia seksualnego jest fantazjowanie. Zacznij fantazjować o swoim partnerze lub partnerce. O tym, co będziecie razem robić. Odkryjcie swoje najskrytsze fantazje. Nie musicie od razu wprowadzać ich w życie, jednak już samo wyobrażanie sobie ich sprawi, że Wasze życie seksualne zacznie zmieniać się na lepsze.

2. Przełam tabu

Bardzo często temat seksu i nietypowych, czasem trochę dziwnych fantazji jest tematem tabu – a to duży błąd. Dopiero gdy zaczniecie rozmawiać o swoich fantazjach i pragnieniach, jesteście w stanie całkowicie je zaspokoić. Zrób pierwszy krok i opowiedz swojej drugiej połówce o swoich fantazjach przy najbliższej okazji!

3. Odwiedź sex-shop

Zabawki erotyczne do doskonały sposób na podkręcenie temperatury w łóżku. Dodatkowo pomogą Ci w odczuciu rozkoszy, której długo nie zapomnisz. W ostatnim czasie powstało tak wiele wymyślnych zabawek dla dorosłych, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli wstydzisz się odwiedzić sklep z akcesoriami erotycznymi, możesz zamówić je w sieci (sklepy internetowe zwykle pakują towar w taki sposób, by nie zdradzał swojej zawartości).

4. Eksperymentuj

Oddanie się swoim fantazjom i wprowadzenie do sypialni zabawek erotycznych to duży krok do przodu, który z pewnością pomoże Wam przełamać nudę w sypialni. Jednak jeśli chcesz, by ten stan utrzymał się dłużej, nie przestawaj eksperymentować. Kupcie seksowne przebrania i zacznijcie odgrywać różne role w sypialni. Może warto pomyśleć o trójkącie?

5. Poszukujcie przygód

Większość par uprawia seks tylko i wyłącznie w zaciszu własnej sypialni, przez co tracą wiele emocji i rozkoszy. Nie ma nic bardziej emocjonującego niż seks w miejscu, które normalnie nie jest do tego przeznaczone. Publiczna toaleta, biuro, przebieralnia… A może leśne zacisze o zachodzie słońca?

 

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do przełamania tematu tabu w związku i rozpoczęcia eksperymentów w łóżku. Jeśli powyższy tekst przypadł Ci do gustu zapraszam Cię do polubienia mojej strony na facebooku, a jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób ludzie osiągają sukcesy, zapraszam Cię do odwiedzenia mojej drugiej strony.

Komentarze

Share.

Comments are closed.