fbpx

Jak osiągnąć wymarzony orgazm? Zestaw ćwiczeń!

0

Wiele kobiet ma problem z osiągnięciem orgazmu. Okazuje się, że nie jest to spowodowane fizjologią, lecz brakiem odpowiednich umiejętności. Przedstawiamy zestaw ćwiczeń, dzięki którym nauczysz się osiągać wymarzony orgazm!

Zanim rozpoczniesz ćwiczenia, sprawdź kurczliwość swojej pochwy. Robiąc to regularnie, będziesz mogła obserwować postępy. By sprawdzić kurczliwość pochwy wsuń do niej palec, zaciśnij na nim mięśnie, po czym wyciągnij palec.

Jeśli przy napiętych mięśniach pochwy palec wyciągasz z trudem, ćwiczenia nie będą Ci potrzebne. Jeśli czujesz na palcu skurcz mięśni, lecz wyciągasz go z łatwością, skurcz jest przeciętny. Możesz go wzmocnić wykonując ćwiczenia opisane poniżej. Natomiast jeśli po zaciśnięciu mięśni pochwy nie czujesz skurczu na palcu, wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie pochwy jest wręcz konieczne, by zacząć osiągać prawdziwe orgazmy.

Jak ćwiczyć mięśnie pochwy?

Ćwiczenie mięśni pochwy polega na wykonywaniu ich skurczu. By wykonać skurcz napnij najpierw mięśnie brzucha, dopiero wtedy napinaj mięśnie pochwy (napinasz je na przykład podczas wstrzymywania moczu). Ćwiczenia rozpocznij od etapu #1.

  • Etap #1

Ćwiczenia wykonuj 3 razy dziennie. Zacznij od 10 krótkich skurczy mięśni pochwy (utrzymuj napięcie przez 2-3 sekundy). Po wykonaniu 10 krótkich skurczy, wykonaj jeden długi skurcz (napnij mięśnie pochwy i utrzymaj je tak długo, jak potrafisz).

Po tygodniu codziennych ćwiczeń przejdź do etapu #2.

  • Etap #2

Ćwiczenia wykonuj 3 razy dziennie. Zwiększ liczbę krótkich skurczy do 25, dalej wykonując po nich jeden długi skurcz.

Gdy ćwiczenia będą wydawały Ci się proste, przejdź do etapu #3.

  • Etap #3

Ćwiczenia wykonuj 2 razy dziennie. Nie zwiększaj ilości krótkich skurczów, zwiększ jednak ich długość (utrzymuj napięcie mięśni przez 5 sekund). Cały czas wykonuj po nich jeden długi skurcz.

Dodatkowo podczas oddawania moczu staraj się wstrzymywać jego strumień.
Baner

Inne sposoby na wymarzony orgazm

Silne mięśnie pochwy są obowiązkowym elementem, jeśli chcesz osiągać wspaniałe orgazmy. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić przyjemność odczuwaną podczas stosunku, zastosuj się także do poniższych porad:

  • Rozbudź swoje fantazje erotyczne. Oglądaj filmy pornograficzne, czytaj historie i wyobrażaj sobie siebie w roli głównej.
  • Poznaj swoje czułe miejsca. Dotykaj swoich miejsc intymny w różny sposób i dowiedz się, co sprawia Ci największą przyjemność. Naucz tego swojego partnera.
  • Ćwicz jogę. Istnieje specjalny zestaw ćwiczeń, mający na celu osiągnięcie wspaniałego orgazmu.
  • Znajdź pozycję seksualną najlepszą dla Ciebie. Powinna być to taka pozycja, w której najłatwiej jest Ci napinać mięśnie pochwy.
  • Nie bój się eksperymentów w łóżku.
  • Zastosuj prostą sztuczkę: podczas stosunku umieść dwa palce w kształcie litery „V” po bokach swojej łechtaczki. Poruszaj nimi, gdy partner porusza się w Tobie.

A jakie są Wasze sposoby na osiągnięcie wspaniałego orgazmu? : )

Jeśli artykuł pomógł Ci w osiągnięciu orgazmu, udostępnij go na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.