fbpx

Ile trzeba biegać by spalić popularne przekąski?

0

Przekąski są pyszne i kuszące, przez co czasem ciężko im się oprzeć. Gdy następnym razem dopadnie Cię ochota na jedną z nich, przypomnij sobie ile musisz biegać by spalić te puste kalorie!

Każdy posiłek zawiera pewną ilość kalorii, która po zjedzeniu zamieniana jest przez organizm na energię. Niestety, popularne przekąski, o których piszę poniżej jedzone są zwykle pomiędzy posiłkami i stanowią dodatkową, zupełnie niepotrzebną dawkę kalorii (która magazynuje się później w postaci tłuszczyku na brzuchu). Dodatkowo takie przekąski zawierają głównie cukry proste i niezdrowe tłuszcze, przez co stają się prawdziwym obciążeniem dla organizmu.

By spalić już nagromadzony tłuszcz, warto przejść na dietę opartą o kontrolę kalorii. Natomiast by zapobiec odkładaniu się tłuszczu, zerknij na poniższą listę przekąsek:

Ile trzeba biegać by spalić popularne przekąski?

Cheeseburger

 

Cheeseburger: musisz przebiec 4,05 km

 

34958-xl

 

Puszka coli: musisz przebiec 1,87 km

 

lay-39-s-strong-ostre-chilli-chipsy-grubo-krojone-150-g_b9d7918e0086b34a5880a9d3c431a721

 

Duża paczka chipsów: musisz przebiec 10,47 km

 

865_01_5302

 

Duże frytki: musisz przebiec 5,97 km

 

chicken_w_ciescie1

 

Tortilla: musisz przebiec 11,99 km

 

heineken-piwo-w-butelce-500ml-Full

 

Piwo: musisz przebiec 2,88 km

 

img-thing

 

Mc Flurry: musisz przebiec 3,56 km

 

pobrane

 

Nutella: musisz przebiec 16,14 km

 

snickers

 

Snickers: musisz przebiec 3,46 km

 

Nowość od Lajkonika - Paluszki lekko solone - zostały stworzone z myślą o zwolennikach delikatnie solonych przekąsek. Dzięki obniżonej aż o 40%* zawartości soli, są produktem przyjaznym dzieciom oraz osobom chcącym ograniczyć sól w swojej diecie. Paluszk

 

Paluszki (150g): musisz przebiec 8,39 km

 

 

Wiedząc ile musisz biegać by spalić te przekąski z pewnością zastanowisz się dwa razy, zanim po nie sięgniesz. Jeśli masz jednak ochotę coś przegryźć, spróbuj zdrowych przekąsek, frytek light, ciasta light, gofrów light lub odchudzających koktajli. Są o wiele zdrowsze i równie pyszne! :)

Jeśli podobał Ci się mój wpis, udostępnij go i zostaw „lajka”. Dodatkowo polub mnie na facebooku, by nie przegapić kolejnych wpisów! :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.