fbpx

Dieta od dietetyka nie musi być droga!

0

Bez wątpienia najskuteczniejszym sposobem na odchudzanie jest wizyta u dietetyka. Niestety to, co proste i skuteczne bywa zwykle drogie. A co, jeśli powiem Wam, że dieta od dietetyka nie musi być wcale droga?

W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z nadwagą, dzięki czemu dietetycy nie narzekają na brak pracy. Wizyta u dietetyka i dieta dobrana personalnie pozwala szybko i w prosty sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu. Niestety miesięczna dieta od dietetyka to koszt około 500 zł, a do tego dochodzą jeszcze koszty późniejszych konsultacji. Co zatem zrobić, jeśli chcemy schudnąć, lecz nie stać nas na taki wydatek?

Na pewno pomocne okażą się aplikacje dietetyczne (Dziennik kalorii i Diet Map), lecz nie dla wszystkich są one wystarczające. Tym, którzy chcieliby otrzymać indywidualną dietę opracowaną przez dietetyka specjalnie dla nich, lecz nie chcą płacić dużych pieniędzy polecam dietetyka online.

Jak to działa?

  • Po wykupieniu diety odpowiadasz na pytania, które pozwolą dietetykowi na ułożenie odpowiedniej dla Ciebie diety.
  • W ciągu 2 dni roboczych dietetyk układa dla Ciebie dietę na pierwszy tydzień. Z każdym tygodniem dostajesz jadłospis na kolejne dni, który zmienia się wraz z Twoimi postępami.
  • W każdym momencie możesz przedłużyć abonament, nie przerywając rozpoczętej kuracji dietetycznej (wykupując abonament na kilka miesięcy z góry można sporo zaoszczędzić).

Zamów dietę »

  • Do diety dostajesz bezpłatny dziennik kalorii czyli aplikację mobilną, która ułatwi Ci pilnowanie diety. W zestawie z dietą możesz zamówić także wagę kuchenną, która jest niezbędna, podczas komponowania dietetycznych potraw.

 

 

Dieta od dietetyka to z pewnością najprostszy sposób na utratę zbędnych kilogramów. Wiedząc, że nad Twoim procesem odchudzania czuwa specjalista nie musisz martwić się o efekt jojo, czy choroby spowodowane niedoborem witamin i mikroskładników. Wystarczy trzymać się jego zaleceń.

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wpisów, koniecznie polub mnie na facebooku. Dołącz także do mojego #a6wChallenge i przygotuj swój brzuch do wakacji razem ze mną! :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.