fbpx

Czy tabletki odchudzające działają?

0

Kto z nas nie chciałby po prostu wziąć tabletki i spalić cały zbędny tłuszcz? Niestety, takich tabletek nie ma. Okazuje się jednak, że istnieją tabletki odchudzające, które w dużym stopniu ułatwiają utratę kilogramów.

W internecie, telewizji i wszystkich mediach, do których mamy dostęp roi się od reklam cudownych środków, które wystarczy kupić, by schudnąć. Jeśli jeszcze macie wątpliwości, rozwieje je od razu: takie tabletki nie istnieją (a ich reklamy to zwykłe naciąganie ludzi, którzy tak bardzo chcą schudnąć, że próbują wszystkiego i są w stanie wydać na to każde pieniądze).

Na szczęście, obok sztucznych tabletek odchudzających, które mają na celu wyciągnięcie od nas pieniędzy, są jeszcze takie, które działają. Ich działanie może się jednak nie spodobać części z Was, ponieważ by prawdziwe tabletki odchudzające przyniosły efekt, Wy sami musicie się wysilić. Tabletki jedynie ułatwią Wam odchudzanie.

Jak działają tabletki odchudzające?

(te prawdziwe :)

  • Przyspieszają metabolizm

Metabolizm zwalnia, gdy nagle, z dnia na dzień drastycznie zmniejszamy ilość zjadanego pokarmu (wiele osób stosuje taką głodówkę myśląc, że to dobry sposób na odchudzanie). Niestety, spowolniony metabolizm sprawia, że nawet jedząc mniej, wcale nie tracimy na wadze. Przyspieszenie go jest dużym ułatwieniem w drodze ku szczupłej sylwetce.

  • Tłumią uczucie głodu

Jedną z największych przeszkód podczas odchudzania jest głód. Będąc na diecie jemy mniej, niż potrzebuje nasz organizm (by resztę energii pozyskał z tłuszczu). Niestety, jedząc mniej wciąż czujemy nieprzyjemne uczucie głodu, które z czasem staje się nie do zniesienia. Jeśli się go pozbędziemy, odchudzanie stanie się prostsze i przyjemniejsze :)

  • Przyspieszają spalanie tłuszczu

Jeśli chcemy schudnąć, musimy wprowadzić do swojej diety deficyt kaloryczny (wtedy organizm będzie musiał pozyskać brakującą energię z tłuszczu). Niestety, zapasy tłuszczu są dla organizmu cenne (są to jego rezerwy na czarną godzinę), dlatego sięga po nie niechętnie. Jeśli przyspieszymy proces spalania tłuszczu (unikając zbytniego spowolnienia metabolizmu), odchudzanie będzie przebiegało szybciej.

Jak wybierać tabletki odchudzające?

Z uwagi na to, że spora część tabletek odchudzających dostępnych na rynku nie działa, ich wybór nie jest prosty. Po pierwsze, należy unikać tych tabletek, które obiecują zbyt wiele. Nigdy nie będzie tak, że tabletka nas odchudzi (jej celem jest jedynie ułatwienie nam odchudzania). Po drugie, warto zwrócić uwagę na skład tabletek. Przeczytajcie jakie składniki zawierają, i na co one wpływają. Jeśli chcieli byście wypróbować tabletki spełniające kryteria które dziś opisuję, sprawdźcie dermatologiczne tabletki odchudzające >>klik<<.

Tabletki wspomagają, lecz najważniejsza jest dieta

Tabletki odchudzające są w stanie ułatwić nam drogę do szczupłej sylwetki. Należy jednak pamiętać, że bez zdrowej, odchudzającej diety nie przyniosą żadnych rezultatów. Na pierwszym miejscu warto wprowadzić w życie dietę odchudzającą, dopiero później pomyśleć o zakupie odpowiednich tabletek wspomagających odchudzanie.

Jeśli nie wiecie jak ułożyć zdrową dietę odchudzającą, możecie skorzystać z usług naszego dietetyka. Po zadaniu Wam niezbędnych pytań dietetyk co tydzień będzie układał dla Was jadłospisy na kolejne dni, dopasowane do Waszej aktualnej formy. Dodatkowo, jeśli coś będzie szło nie tak natychmiast zareaguje i wprowadzi niezbędne korekty. Dowiedz się więcej o diecie od naszego dietetyka.

ułatwić odchudzanie

       

      Zamawiając naszą dietę otrzymasz:

» jadłospis na każdy dzień układany przez naszego dietetyka specjalnie dla Ciebie
» aplikację mobilną ułatwiającą kontrolowanie zjadanych posiłków
» pewność utraty kilogramów, którą daje stała opieka dietetyka

Dowiedz się więcej o naszej diecie »

Jeśli po przeczytaniu wpisu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij go na facebooku. Polub także nasz fanpage, by nie przegapić kolejnych wpisów!

Komentarze

Share.

Comments are closed.