fbpx

Clenbuterol: super skuteczny i niebezpieczny spalacz tłuszczu

0

Wiele osób chce szybko i łatwo schudnąć. Najszybszą i naprawdę skuteczną metodą na pozbycie się tłuszczu jest stosowanie silnych tabletek odchudzających, takich jak clenbuterol. Niestety, niesie to za sobą poważne skutki uboczne, tak więc zanim zaczniesz stosować takie preparaty, koniecznie dobrze się z nimi zapoznaj.

Clenbuterol to silny spalacz tłuszczu stosowany głównie przez kulturystów, w trakcie spalania tkanki tłuszczowej. Swoją popularność zawdzięcza natychmiastowemu działaniu i szybkim, spektakularnym efektom. Nie ma jednak nic za darmo, zażywając clenbuterol oprócz spektakularnych efektów z pewnością doświadczysz także kilku niepożądanych efektów, a niektóre z nich mogą przysporzyć Ci więcej problemów, niż myślisz. Tak więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem, najpierw przeczytaj ten artykuł do końca.

Jak działa clenbuterol?

 • drastycznie przyspiesza przemianę materii i rozkład tłuszczy
 • zwiększa ilość zużywanej energii, pochodzącej głównie z rozkładu tłuszczy
 • rozluźnia mięśnie dróg oddechowych
 • podwyższa ciśnienie krwi i przyspiesza bicie serca
 • podnosi poziom glukozy we krwi

Jak rozsądnie stosować clenbuterol?

Z uwagi na bezpośredni wpływ na ciśnienie krwi, clenbuterol należy dawkować niezwykle ostrożnie. Należy zacząć od zażywania 20 mg na dobę, z czasem powiększając tę ilość aż do 100 mg na dobę, cały czas kontrolując ciśnienie krwi.

Nie należy stosować clenbuterolu przez długi okres czasu. Jeśli decydujesz się na przyjmowanie go, nie powinno to trwać dłużej niż 4-6 tygodni. Po tym okresie odpocznij przynajmniej tyle samo czasu, ile go przyjmowałeś.

Jakie są skutki uboczne stosowania clenbuterolu?

Stosowanie dużych dawek clenbuterolu powoduje trwałe zmiany w mięśniach, wątrobie i jądrach. W ekstremalnych sytuacjach zatrucie może skończyć się nawet śmiercią.

Częste niepożądane efekty stosowania clenbuterolu:

 • nadmierne pocenie się
 • problemy ze snem
 • mdłości
 • drżenie ciała
 • podwyższone ciśnienie krwii
 • zgaga

Czy warto stosować clenbuterol?

Mimo, iż clenbuterol pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w szybkim czasie, nie polecamy stosowania go. Znacznie lepszym i zdrowszym sposobem na poprawienie swojej sylwetki jest ułożenie racjonalnej diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Jeśli ułożenie skutecznej diety stanowi dla Ciebie problem, skorzystaj z dziennika kalorii, który ułoży dietę odpowiednią dla Ciebie, a dzięki aplikacji na smartfona pilnowanie zjedzonych kalorii nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Natomiast jeśli chcesz skutecznie spalać tłuszcz podczas aktywności fizycznej, przeczytaj ten artykuł.

Podobają Ci się nasze porady? Jeśli tak, polub Nas na facebooku! : )

A jeśli chcesz poznać przepisy na pyszne dania w wersji LIGHT, odwiedź Nas na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.