fbpx

Chcesz schudnąć? Przeczytaj koniecznie!

0

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawiamy prosty sposób, który pozwoli Ci bez większego wysiłku ułożyć i utrzymać dietę!

Nie od dziś wiadomo, że aż 70% efektów odchudzania zależy od tego, co jesz. Skoro o tym wiemy, czemu tak ciężko jest nam schudnąć?

Odpowiedź jest prosta: ułożenie i trzymanie się odpowiedniej diety jest bardzo skomplikowane. Niestety, samo wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego nie wystarczy. Wpływ na wygląd Twojej sylwetki w dużej mierze mają proporcje białka, węglowodanów i tłuszczy, które zjadasz. Co więcej, nie wszystkie źródła składników odżywczych są odpowiednie. Już w tym momencie większość początkujących zaczyna się gubić. By dowiedzieć się więcej o układaniu diety, przeczytaj ten artykuł.

Nawet jeśli uda Ci się odpowiednio skomponować dietę, musisz zmierzyć się z kolejną przeszkodą: liczeniem kalorii. Dla osób, które nie mają w nawyku warzenia i zliczania wszystkiego co jedzą, może okazać się to przeszkodą nie do pokonania (by schudnąć i utrzymać zgrabną sylwetkę musisz zmienić sposób odżywiania na stałe, nie wystarczy tydzień czy dwa).

Istnieje jednak droga na skróty!

Zarówno przy układaniu diety, jak i przy trzymaniu się jej możesz pójść na skróty (i nie oznacza to wcale gorszych efektów, wręcz przeciwnie!). Sekret tkwi w dzienniku kalorii online, który wyliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, oraz proporcje wszystkich składników odżywczych za Ciebie.

dashboard_5

 

Po założeniu konta, wprowadzeniu niezbędnych danych i określeniu celu diety, dziennik przedstawi Ci plan odżywiania, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Dziennik kalorii rozwiązuje także problem liczenia kalorii: wystarczy, że każdy zjedzony posiłek wprowadzisz do systemu. Na bieżąco będziesz widzieć statystyki swojej diety, ile kalorii możesz jeszcze zjeść do końca dnia, a nawet propozycje kolejnych posiłków! Kliknij i skorzystaj z dziennika kalorii online!

Podsumowując, dziennik kalorii przedstawia wszystkie informacje istotne podczas odchudzania. Codziennie widzisz ile kalorii już spożyłeś/spożyłaś, a ile jeszcze możesz. Jest to bardzo pomocne w kontrolowaniu zjadanych kalorii.

Jedynym minusem korzystania z dziennika kalorii jest fakt, że nie jest to darmowe. Jednak czy 19 złotych miesięcznie to wysoka cena za pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami : ) By skorzystać z dziennika kalorii online kliknij w ten link.

A co Ty myślisz o dzienniku kalorii? Napisz w komentarzu! : )

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.