fbpx

Brak Ci motywacji? Dołącz i chudnij razem z nami!

0

W dzisiejszych czasach trzeba być silnym nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Motywacja do ćwiczeń jest bardzo potrzebna ze względu na to, że filozofia ludzka nie namawia nas sama do treningu. Jeśli brak Ci motywacji, zastosuj się do naszych rad!

Drogę do zgrabnej i szczupłej sylwetki bardzo często przerywa brak motywacji i dalszej chęci do ćwiczeń. Jeśli brak Ci motywacji, zastosuj się do naszych rad i osiągnij wspaniałą sylwetkę!

1. Zwracaj uwagę na aktywnych fizycznie

Najlepszym sposobem jest wyzwanie samego siebie. Rozglądaj się dookoła. Z pewnością zauważysz wiele osób biegających, jeżdżących na rowerze czy aktywnych w inny sposób. Porównaj ich sylwetkę ze swoją i pomyśl, że jeśli chcesz, też możesz tak wyglądać. Motywacja gwarantowana!

2. Obserwuj swoje postępy

Przed rozpoczęciem diety czy ćwiczeń zrób zdjęcie swojej sylwetki, a następnie powtarzaj tę czynność co tydzień. Gdy stwierdzisz, że to bez sensu i że nie masz ochoty dziś ćwiczyć, spójrz na te zdjęcia i na progres, który już zrobiłaś. Pomyśl, jak będziesz wyglądać po kolejnych kilku tygodniach ćwiczeń. I co, nadal chcesz odpuścić trening?

3. Bij rekordy

Elektronika to strzał w dziesiątkę. Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację, która będzie śledzić trasę, dystans, prędkość oraz ilość spalonych kalorii podczas biegu. Gdy uda Ci się pobić swój rekord, opublikuj to na facebooku wraz z wszystkimi danymi, zapisanymi przez aplikację. To naprawdę działa!

4. Śledź strony motywacyjne na facebooku

Największą motywację daje oglądanie efektów, które osiągniesz jeśli się nie poddasz. Bardzo dobrym pomysłem jest „polubienie” na facebooku stron motywacyjnych, dzięki czemu na tablicy będą się pojawiały materiały fitnessowe, przypominające Ci o Twoim celu. Przykłady stron motywacyjnych: Brak Ci motywacji? Dołącz i chudnij razem z namiMotywacja treningowaPolub i chudnij razem z nami : )

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.