fbpx

10 cech kochanka idealnego!

0

To, czy facet jest dobry w łóżku zależy od subiektywnej oceny kobiety. Istnieje jednak kilka cech, które charakteryzują kochanka idealnego. Sprawdź, jakie to cechy!

Facet dobry w łóżku to marzenie każdej kobiety, niestety większość mężczyzn nie wie, czego one pragną. Jeśli jesteś mężczyzną przeczytaj ten tekst i dowiedz się, jak stać się kochankiem idealnym. Natomiast jeśli jesteś kobietą, wyślij link do artykułu swojemu mężczyźnie lub udostępnij go na facebooku (stwórz sobie kochana idealnego!:) ).

Sprawdź także: Jak osiągnąć wymarzony orgazm?

Poniżej przedstawiamy 10 cech kochanka idealnego. Jeśli Twój kochanek idealny posiada inne cechy, których nie wymieniliśmy, napisz o nich w komentarzu! : )

10 cech kochanka idealnego:

1. Kocha Cię pieścić

Kochanek idealny uwielbia Cię dotykać. Sprawia mu wielką przyjemność, gdy za sprawą jego pieszczot i pocałunków wyginasz się z rozkoszy.

2. Twoja przyjemność jest priorytetem

Kochanek idealny nie może być egoistą. Z seksu oboje czerpiecie przyjemność, lecz jego celem jest Twoja rozkosz.

3. Lubi Twoje zabawki

Idealny kochanek nie może bać się Twoich zabawek. Wręcz przeciwnie, powinien doskonale się nimi posługiwać!

4. Cały czas się uczy

To, że jest Ci z nim dobrze nie oznacza, że nie może być lepiej. kochanek idealny cały czas uczy się Twojego ciała, dzięki czemu potrafi dać Ci taką rozkosz, jak nikt inny!

5. Wie co znaczy NIE

Czasem nie masz ochoty na seks i pieszczoty, lub po prostu niektórych rzeczy nie lubisz. Twój mężczyzna powinien to zrozumieć i uszanować.

6. Lubi eksperymentować

Zapomnij o nudzie w łóżku. Kochanek idealny zadba, by nie zabrakło Wam nowych eksperymentów i sztuczek!

7. Kocha swoje ciało

Nie jest narcyzem, lecz wie, jak jego ciało Cię podnieca i umie to wykorzystać.

8. Rozmawia z Tobą

Dobry kochanek rozmawia z Tobą, pyta co Ci się podoba, czego nie lubisz i jakie masz fantazje. Właśnie dlatego jest Ci z nim tak dobrze!

9. Bywa nieprzewidywalny

To, że rozmawia z Tobą i pyta się czego pragniesz nie oznacza, że robi tylko to, na co mu pozwolisz. Od czasu do czasu wchodzi w niego prawdziwy, nieokiełznany dziki zwierz, który daje Ci dziką rozkosz!

10. Jest pewny siebie

Kochanek idealny nie jest zagubionym chłopcem. Wie czego chce, zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych stron i doskonale wykorzystuje je w łóżku. Z nim nigdy się nie nudzisz!

Sprawdź także: Jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa?

Wiesz już jakie cechy charakteryzują kochanka idealnego. Udostępnij ten artykuł na facebooku lub wyślij go swojemu mężczyźnie. Niech będzie ich jak najwięcej!

Komentarze

Share.

Comments are closed.