Aż 70% efektów odchudzania zależy od tego, co jesz

Wbrew powszechnej opinii to nie ćwiczenia mają największy wpływ na naszą sylwetkę lecz to, co ląduje na naszym talerzu. Dieta stanowi aż 70% efektów odchudzania. Bez odpowiedniej diety, nawet gdy wylewasz siódme poty podczas ćwiczeń, nie masz pewności, że pozbędziesz się zbędnych fałdek. Wybierając naszą dietę odchudzającą masz pewność, że schudniesz.

Korzyści, jakie niesie za sobą wprowadzenie diety odchudzającej są ogromne. Nie musisz martwić się o to, co jesz. Nasz dietetyk ułoży dla Ciebie jadłospis na każdy dzień. Dostaniesz szczegółowe informacje co i kiedy jeść, oraz jak to przygotować. Wystarczy, że będziesz trzymać się zaleceń dietetyka, a kilogramy będą znikać same!

Zamów dietę »

Jak wygląda nasza dieta?
układanie diety

Zamawiając u nas dietę oddajesz się w ręce naszego dietetyka, który po zapoznaniu się z Twoją aktualną formą ułoży dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Co tydzień otrzymasz siedem jadłospisów, na siedem kolejnych dni.

Dużą zaletą naszej diety jest aplikacja dietetyczna „Dziennik kalorii„, którą otrzymasz gratis. W aplikacji możesz odznaczać to, co zjesz, oraz dodawać swoje sugestie. Dietetyk układając jadłospisy na kolejny tydzień zapozna się z sugestiami i postara się do nich dopasować.

To Ty decydujesz:

czy przepisy mają być proste, czy bardziej wykwintne
czy produkty mają być tańsze, czy wyższej jakości
czy dania mają być do zjedzenia w domu, czy na wynos
o wielu innych parametrach, dzięki którym dopasujesz dietę do swoich potrzeb

Zamów dietę »
 

dieta odchudzającaChudnij z naszą dietą w 4 prostych krokach:

1. Po zamówieniu diety wypełnij formularz, który od nas otrzymasz. Na podstawie odpowiedzi dietetyk ułoży dla Ciebie dietę na pierwszy tydzień. Podczas kolejnych tygodni dieta będzie dopasowywana w zależności od reakcji Twojego organizmu, postępów oraz sugestii.

2. Zapoznaj się z jadłospisami, które dostaniesz i jedz według nich. Uważaj na ukryte kalorie, kryjące się w przekąskach, napojach i sokach. Wszystko co jesz i pijesz zawiera kalorie.

3. Korzystaj z dziennika kalorii, który otrzymasz wraz z dietą. Odznaczaj w nim wszystkie zjedzone posiłki, oraz dodawaj swoje adnotacje. Jeśli zjesz coś nadprogramowego, również uwzględnij to w dzienniku.

4. Licz utracone kilogramy. Nie ma nic przyjemniejszego, niż liczenie utraconych kilogramów. Da Ci to niesamowitą motywację do dalszych starań, oraz pokaże, że wszystko robisz dobrze.

 

Przykładowe dania dietetyczne:

11
22

Miesięczna dieta odchudzająca kosztuje zaledwie  79,99 zł !Jednym z najważniejszych momentów odchudzania jest ten, w którym podejmujesz decyzję o działaniu. Pewnie wydaje Ci się, że to nic trudnego. Okazuje się jednak, że aż 80% osób które chcą schudnąć rezygnuje tuż przed rozpoczęciem diety!

Nie oszukuj się. Jeśli odłożysz dietę na „jutro”, nigdy się za nią nie weźmiesz.
Zamów swoją dietę teraz, a już za tydzień zobaczysz pierwsze efekty!

Zamów dietę »

 

dieta-widok-tygodnia

Komentarze