fbpx

Jakie suplementy wspomagające odchudzanie wybrać?

0

Suplementy wspomagające odchudzanie stają się coraz popularniejsze, jednak nie wszystkie działają w taki sposób, jakiego się od nich oczekuje. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak dobrać odpowiednie suplementy wspomagające odchudzanie!

Zanim zaczniesz stosować suplementy wspomagające odchudzanie, warto dowiedzieć się jakie mechanizmy działania posiadają poszczególne z nich. Dzięki temu możesz wybrać najlepszy suplement dla siebie i osiągnąć naprawdę spektakularne efekty!

Suplementy wspomagające odchudzanie dostępne na rynku można podzielić na trzy kategorie:

  1. Preparaty wspomagające spalanie tłuszczu
  2. Preparaty hamujące łaknienie
  3. Preparaty blokujące wchłanianie tłuszczu

W dalszej części artykułu znajdziesz dokładny opis każdej z powyższych kategorii, oraz przykłady suplementów godnych uwagi.

Preparaty wspomagające spalanie tłuszczu:

Suplementy z tej kategorii sprawiają, że tłuszcz zgromadzony w organizmie spalany jest w szybszym tempie, dzięki czemu proces odchudzania przebiega szybciej.

Dzieje się tak dzięki L-karnitynie, która przyspiesza przejście kwasów tłuszczowych do komórek, w których wytwarzana jest energia.

Jeśli uprawiasz sport, lub aktywność fizyczna nie jest Ci obca, ten suplement jest dla Ciebie! Zamów suplement wspomagający spalanie tłuszczu!

Preparaty hamujące łaknienie:

Suplementy z tej kategorii mają za zadanie zmniejszyć Twój apetyt. Dzięki temu zniknie uczucie łaknienia, w efekcie czego będziesz jeść mniej i z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Za zmniejszenie apetytu odpowiedzialne są takie składniki jak kofeina i błonnik pokarmowy. Wchłaniają one wodę, pęcznieją i zmniejszają uczucie głodu. Zażywając suplementy zawierające kofeinę i błonnik należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu.

Jeśli ograniczenie spożywanych produktów stanowi dla Ciebie problem, wybierz ten suplement! Zamów suplement hamujący łaknienie!

Preparaty blokujące wchłanianie tłuszczu:

Dzięki suplementom z tej kategorii, nawet bez drastycznej zmiany diety zapobiegniesz nadmiernemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie. Naturalnie, łatwiejsze stanie się także spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Preparaty blokujące wchłanianie tłuszczu zawierają takie składniki jak sprężony kwas linolowy (CLA), kwas hydroksycytrynowy (HCA, otrzymywany z owoców Garcinia cambogia), chitosan (wielocukier, otrzymywany z pancerzyków skorupiaków morskich), oraz fasolaminę (wyciąg z fasoli).

Jeśli masz tendencję do tycia, wypróbuj ten suplement! Zamów suplement blokujący wchłanianie tłuszczu!

Należy pamiętać, że suplementy mają za zadanie jedynie wspomagać proces odchudzania. Jeśli nie dołączysz do tego aktywności fizycznej i poprawy odżywiania, efekty będą znacznie mniejsze.

Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz większą mobilizację do pracy nad swoją sylwetką, udostępnij ten artykuł na facebooku oraz polub nasz fanpage, a jeśli chcesz zacząć odżywiać się FIT, sprawdź przepisy na pyszne dania na dietę na naszym kanale na YouTube!

Komentarze

Share.

Comments are closed.