fbpx

Jak schudnąć w miesiąc? Nawet 8 kg! Bez „cudownych środków”.

0

Jak schudnąć w miesiąc – nawet 8 kg? Bez „cudownych środków” i naciągania na drogie suplementy. Zdrowo i skutecznie :)

Łatwo jest przytyć – w drugą stronę nie idzie jednak tak lekko. By skutecznie spalać tłuszcz należy „atakować” go na kilka sposobów jednocześnie. Niezbędna jest odpowiednia dieta i regularna, intensywna aktywność fizyczna. W dzisiejszym wpisie pokażę Ci jak schudnąć w miesiąc – skutecznie i zdrowo. Zapraszam!

Ile można zdrowo schudnąć w ciągu 30 dni?

Jeśli w ciągu miesiąca uda Ci się zrzucić 5 kg, możesz być z siebie dumna. 1 kg tygodniowo to optymalne tempo tracenia wagi, które nie obciąży zbytnio Twojego organizmu oraz pozwoli Ci uniknąć efektu jojo. Jeśli połączysz zdrową dietę z odpowiednimi ćwiczeniami, a dodatkowo zadbasz o odpowiednią podaż błonnika, witamin i minerałów – możesz zrzucić nawet więcej.

Kluczowym elementem jest zbilansowana dieta, która zadba nie tylko o odpowiednią ilość kalorii, lecz także uzupełni brakujące witaminy i minerały. Tak zbilansowana dieta jest jednym z elementów mojego wyzwania – Schudnij w 30 dni . Jeśli chcesz zdrowo schudnąć w ciągu 30 dni – podejmij moje wyzwanie! :)

„Atakuj” tkankę tłuszczową z trzech stron!

Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, nie możesz tego robić na pół gwizdka. Najlepsze efekty osiągniesz łącząc dobrą dietę z regularnymi, intensywnymi ćwiczeniami oraz specjalnymi „trikami” wspomagającymi proces spalania tłuszczu. Poniżej opisuję każdy element, by wszystko było jasne.

#1: Skuteczna dieta odchudzająca
By dieta była skuteczna, musisz się do niej przyłożyć – nie wystarczy przestać jeść słodycze, czy po prostu jeść mniej. By w 100% wykorzystać możliwości, jakie daje dieta, zadbaj o każdy jej element. Jeśli nie czujesz się pewnie w tym temacie – skorzystaj z diety, którą przygotowałam dla Ciebie w moim wyzwaniu >>

Przejdź do wyzwania SCHUDNIJ W 30 DNI »

#2: Regularne, intensywne ćwiczenia
Ćwicząc spalasz kalorie. Jak łatwo się domyślić – im intensywniej ćwiczysz, tym więcej kalorii spalasz. A jeśli chcesz skutecznie i szybko spalać tłuszcz, podczas ćwiczeń musisz dawać z siebie wszystko i robić to regularnie.

Kluczem do sukcesu jest połączenie treningów tlenowych z interwałami – ćwiczeniami beztlenowymi. Ćwicząc w ten sposób 3 razy w tygodniu możesz być pewna, że tkanka tłuszczowa będzie znikać w odpowiednim tempie. W wyzwaniu schudnijw30dni.pl przygotowałam specjalny program, składający się z 11 zestawów ćwiczeń interwałowo-aerobowych. By z niego skorzystać wystarczy że wejdziesz na moją stronę: schudnijw30dni.pl, zapiszesz się i aktywujesz 30-dniowy program :)

Przejdź do wyzwania SCHUDNIJ W 30 DNI »

 

#3: „Triki” wspomagające spalanie tłuszczu
Podstawą odchudzania jest dieta i ćwiczenia. Jednak jest jeszcze jeden element, który może znacząco usprawnić proces pozbywania się zbędnych kilogramów – ja nazywam go „trikami odchudzającymi” :)

Chodzi o codzienne przyspieszanie metabolizmu – za pomocą pozornie małych elementów (takich jak picie szklanki soku grejpfrutowego z dodatkiem miodu i łyżeczką octu jabłkowego po przebudzeniu, dodawanie odpowiednich przypraw do swoich posiłków, czy eliminowanie z diety produktów hamujących metabolizm).

W moim wyzwaniu: SCHUDNIJ W 30 DNI każdego dnia przygotowuję dla Ciebie listę zadań, wśród których znajdziesz właśnie takie, niewielkie elementy. Jeśli będziesz sumiennie je wypełniać – tkanka tłuszczowa będzie znikać z każdym minionym tygodniem :)

Przejdź do wyzwania SCHUDNIJ W 30 DNI »

 

Wiesz już jak schudnąć w miesiąc w sposób zdrowy i skuteczny :) Nie zapomnij udostępnić mojego dzisiejszego wpisu znajomym, oraz polubić nas a facebooku (by nie przegapić kolejnych wpisów). Cześć! :)

Summary
Jak schudnąć w miesiąc? Nawet 8 kg! Bez "cudownych środków".
Article Name
Jak schudnąć w miesiąc? Nawet 8 kg! Bez "cudownych środków".
Description
Łatwo jest przytyć - w drugą stronę nie idzie jednak tak lekko. Na szczęście spalanie tkanki tłuszczowej nie jest tak trudne, jak się niektórym wydaje. W dzisiejszym wpisie przedstawiam 30 dniowy program, który pokaże Ci jak schudnąć w miesiąc. Nawet 8 kg, bez "cudownych środków"!
Author
Publisher Name
esylwetka.pl
Publisher Logo

Komentarze

Share.

Comments are closed.