fbpx

Naturalny środek, który pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy!

0

By zrzucić zbędne kilogramy wcale nie musisz stosować sztucznych, niebezpiecznych środków, ani przechodzić na restrykcyjne diety – wpędzające Cię w anemię. Dziś przedstawiam Ci mój sposób na bycie FIT! :)

Bycie FIT to nie tylko dbanie o swoją sylwetę, lecz także o swoje zdrowie. Wiele środków odchudzających spala tłuszcz kosztem naszego zdrowia, co w dłuższej perspektywie niesie za sobą fatalne skutki. Jeśli chcesz cieszyć się piękną sylwetką przez długi czas, pamiętaj: nigdy nie przedkładaj odchudzania ponad zdrowie! Zamiast stosować sztuczne środki spalające tkankę tłuszczową, zacznij zdrowo jeść i kontrolować zjadane kalorie >> – to w zupełności wystarczy, by zrzucić zbędne kilogramy. A jeśli szukasz dodatkowych wspomagaczy, wybieraj te naturalne :) Oto jeden z nich:

Picie soku z buraka odchudza?
Właściwości zdrowotne soku z buraka wykorzystywane są w medycynie ludowej oraz kosmetyce naturalnej od tysięcy lat. Co sprawia, że sok z buraka zyskał tak dużą popularność? Czy regularne picie go pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów? Jak często pić sok z buraka, by oświadczyć jego zdrowotnych właściwości?

Co tkwi w soku z buraka?
Sok z buraka to doskonałe źródło wielu witamin i minerałów. Picie jednej szklanki soku z buraka dziennie zaspokaja zapotrzebowanie na większość mikroelementów, skutecznie chroniąc nasz organizm przed anemią (z która boryka się wiele osób odchudzających się) oraz przywraca równowagę kwasowo-zasadową (zaburzaną przez nieumiejętnie dobrane diety).

Najlepsze w soku z buraka jest jednak to, że obok swych zdrowotnych właściwości picie go pomaga zrzucić zbędne kilogramy! 100 gramów buraka zawiera zaledwie 40 kcal, tak więc picie go nie zwiększa kaloryczności Twojej diety. Jednak dzięki swoim właściwościom oraz olbrzymiej dawce witamin i minerałów sok z buraka uchroni Cię przed spowolnieniem metabolizmu, wzdęciami i problemami trawiennymi (stanowiącymi częste przeszkody podczas odchudzania).

Podsumowując – sok z buraka działa na nasz organizm w taki sam sposób, jak większość cudownych tabletek i innych preparatów wspomagających odchudzanie. Jednak zamiast olbrzymiej ilości chemii zawiera wiele cennych witamin i minerałów, które zamiast nam szkodzić – sprawią, że nasze ciało będzie jeszcze piękniejsze :)

Ile szklanek soku z buraka pić, by skutecznie spalać tłuszcz?

Nie mogę opublikować tego artykułu bez wspomnienia o jednej, niezwykle istotnej rzeczy: samo picie soku z buraka nie sprawi, że zaczniesz tracić tkankę tłuszczową! Taki sok pomaga zrzucić zbędne kilogramy, a nie sprawia, że znikają. Pijąc szklankę soku z buraka dziennie Twój organizm będzie działał dużo sprawniej, metabolizm nie będzie zwalniał, a kilogramy będą znikać dużo szybciej i prościej. Jednak jeśli nie zadbasz o to co jesz, tłuszcz nie zniknie.

Jeśli nie wiesz jak jeść by gubić kilogramy wypróbuj mój sposób – czyli zliczanie zjadanych kalorii i nie przekraczanie swojego dziennego limitu (do zliczania kalorii polecam tę aplikację: klik >>). Sposób prosty, jednak niezwykle skuteczny!

Koniecznie podziel się dzisiejszym wpisem ze znajomymi – udostępniając im go, a także polub nas na facebooku, by nie przegapić kolejnych wpisów. Cześć!

Komentarze

Share.

Comments are closed.