fbpx

Sposób na lepszy seks: Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

0

Mięśnie Kegla powinni ćwiczyć wszyscy. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki nim oboje będziecie bardziej zadowoleni ze stosunków. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak zostać najlepszym kochankiem / kochanką!

W przypadku mężczyzn mięśnie Kegla odpowiedzialne są między innymi za kontrolowanie wytrysku oraz twardość penisa. Jeśli będą one silne, będziesz w stanie znacznie wydłużyć swój stosunek, całkowicie kontrolując wytrysk. Tak więc jeśli chcesz stać się kochankiem idealnym, koniecznie sprawdź poniżej jak ćwiczyć mięśnie Kegla!


U kobiet silne mięśnie Kegla sprawiają, że stosunek staje się znacznie przyjemniejszy, dodatkowo są bardzo pomocne przy porodzie. Pozwalają one na zaciśnięcie ścianek pochwy przez kobietę. Jeśli się tego nauczysz, Ty i Twój partner oszalejecie z rozkoszyJeśli chcesz zostać prawdziwą seks bombą, sprawdź ten artykuł!

Gdzie znajdują się mięśnie Kegla?

Mięśnie Kegla znajdują się u dołu miednicy. Napinasz je podczas wstrzymywania oddawania moczu oraz zaciskania odbytu. Kobiety mogą wyczuć je w łatwy sposób wkładając dwa palce do pochwy. Podczas napięcia mięśni Kegla zacisną się one na palcach. Na początku ucisk nie będzie zbyt silny, lecz z czasem zauważysz, że będzie coraz mocniejszy.

Trening mięśni Kegla:

Trening mięśni Kegla wygląda tak samo zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ogromną zaletą jest to, że możesz go wykonywać w każdym miejscu i o każdej porze. By osiągnąć najlepsze efekty w najkrótszym czasie wykonuj trening trzy razy dziennie.

  1. Napnij mięśnie Kegla, utrzymaj napięcie przez 2-3 sekundy, po czym rozluźnij się i wykonaj kolejne powtórzenia. Zacznij od 5 powtórzeń, z czasem zwiększaj ich ilość.
  2. Zaciskaj i rozluźniaj mięśnie Kegla najszybciej jak potrafisz. Zacznij od 10 powtórzeń.
  3. Napnij mięśnie Kegla, utrzymaj to napięcie przez 20-30 sekund, po czym odpoczywaj przez taki sam czas. Wykonaj 5 powtórzeń.

Powiązane artykuły:

http://www.esylwetka.pl/3-cwiczenia-jak-powiekszyc-penisa/

http://www.esylwetka.pl/jak-ujedrnic-posladki-3-proste-kroki-do-jedrnej-pupy/

http://www.esylwetka.pl/jak-ujedrnic-biust/

Komentarze

Share.

Comments are closed.