dziennik kalorii

Użyj aplikacji »
 

Czym jest Dziennik kalorii?

Dziennik kalorii to aplikacja dietetyczna, która szybko stanie się Twoim osobistym dietetykiem. Dzięki niej gdziekolwiek jesteś możesz sprawdzić zawartość kalorii i rozkład makroskładników w każdym produkcie spożywczym, dodać go do swojego dziennego jadłospisu i uzyskać informacje ile kalorii możesz jeszcze zjeść, by osiągnąć wyznaczone wcześniej cele (np. schudnąć 3 kg do końca miesiąca).

Dziennik kalorii to jednak nie tylko licznik spożywanych kalorii, lecz także nauczyciel zdrowego, dietetycznego trybu życia. Wprowadzając wszystkie swoje posiłki do Dziennika otrzymasz informację jakich składników odżywczych jesz za dużo, jakich za mało oraz co możesz poprawić, by w niedługim czasie poprawić nie tylko swoją sylwetkę, ale także stan zdrowia.

Z Dziennikiem kalorii szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej,
a także zaczniesz jeść i żyć zdrowo.
Zacznij z niego korzystać jeszcze dziś, a pierwszymi efektami pochwalisz się już za tydzień!

Użyj aplikacji »
 

Dostęp przez komputer, tablet i telefon!

aplikacja

Do Dziennika kalorii masz dostęp zarówno przez komputer (za pośrednictwem strony internetowej), jak również przez tablet i telefon (za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na platformy iOS, Android oraz Windows Phone).

Dzięki tym możliwościom możesz mieć swoją dietę pod kontrolą bez względu na to, gdzie akurat się znajdujesz!

 

Użyj aplikacji »
 
 

 

Z Dziennikiem chudniesz w 3 prostych krokach:

Krok #1: Określ swój celułatwić odchudzanie

Chcesz schudnąć 3 kg do końca miesiąca? A może 15 kg w dłuższym czasie? Po aktywacji aplikacji odpowiedz na pytania, by Dziennik mógł przygotować plan żywieniowy dla Ciebie.

Krok #2: Przestrzegaj wytycznych aplikacji

Na podstawie Twoich odpowiedzi Dziennik kalorii wyznaczył sposób żywienia, który pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone wcześniej cele w określonym czasie. Trzymaj się zaleceń Dziennika, a tłuszczyk będzie znikał z każdym tygodniem.

Krok #3: Wprowadzaj do aplikacji wszystko co jesz (i pijesz)

Pamiętaj, że wszystko co jesz i pijesz musi być uwzględnione w Dzienniku kalorii – inaczej nici z efektów. Na szczęście dzięki aplikacji mobilnej dodawanie kolejnych posiłków nie stanowi żadnego problemu :)

 

Użyj aplikacji »
.
.
.
.
.

Dziennik kalorii trzymasz już za 19,99 zł!
(a im dłuższy abonament wybierzesz, tym mniej zapłacisz)

  • 1 miesiąc: 19,99 zł
  • 3 miesiące: 49,99 zł (za miesiąc: 16,66 zł, oszczędzasz 10 zł)
  • 6 miesięcy: 89,99 zł (za miesiąc: 15 zł, oszczędzasz 30 zł)

Użyj aplikacji »
 

Miesięczna kuracja odchudzająca z Dziennikiem kalorii to koszt niespełna 20 zł. Jednak jeśli zdecydujesz się wykupić kuracje odchudzającą na 6 miesięcy, za miesiąc zapłacisz jedynie 15 zł!
Dodatkowo wykupując kurację odchudzającą na 3 lub 6 miesięcy dostajesz w prezencie poradnik skutecznego odchudzania!

 

 

Zobacz, jak działa Dziennika kalorii w praktyce:

 

dziennik kaloriiA gdy Dziennik kalorii to dla Ciebie za mało…

Jeśli zależy Ci na szczupłej sylwetce, lecz nie masz czasu lub ochoty eksperymentować z dietą, skorzystaj z diety układanej przez naszego dietetyka. Wybierając tę opcję nie musisz robić nic, poza trzymaniem się jadłospisów i wytycznych, które od niego otrzymasz :)

Zamów dietę u naszego dietetyka »
 

 

 

dashboard_5

 

 

Komentarze