fbpx

Wygodna dieta online!

0

Wiele osób chciałoby stracić na wadze, niestety niewielu się to udaje. Dziś chcę Wam pokazać sposób, który poprowadzi Was „za rękę” wprost do szczupłej sylwetki. Sprawdźcie, czym jest dieta online!

Gdy podejmujemy decyzję o rozpoczęciu odchudzania często nie wiemy, od czego należałoby zacząć. Dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę z odchudzaniem układanie diety i dopasowywanie jej do swojego organizmu może być kłopotliwe (i często jest pretekstem do odłożenia tego na później). Gdy już uda Ci się ułożyć dietę, pozostaje jeszcze żmudne liczenie kalorii (które także bywa powodem do porzucenia odchudzania).

Kilka razy wspominałem w swoich wpisach o Dzienniku kalorii, czyli aplikacji rozwiązującej problem pilnowania zjadanych kalorii. Dziennik kalorii daje użytkownikom dość dużą swobodę w dobieraniu posiłków. Okazało się jednak, że część z Was miała problem z tym, że nie wiedziała jakie produkty wybierać i co jeść, by dieta była skuteczna i zdrowa.

Dieta online, czyli sposób na wygodne odchudzanie.

Dieta online różni się od dziennika kalorii tym, że w zależności od Twoich celów treningowych, upodobań i obecnej formy dopasowuje Ci kompletną dietę (z konkretnymi posiłkami i przepisami, jak je przygotować) na każdy dzień. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest to, że gdy zjesz coś, co nie było przewidziane w menu na dany dzień możesz dodać to jako przekąskę, a aplikacja automatycznie dopasuje pozostałe posiłki tak, by spełnić założenia diety.

Rozwiązujemy zatem kolejny problem dietetyczny. Korzystając z diety online nie musisz zastanawiać się co możesz zjeść, masz gotowy plan żywieniowy (który możesz dowolnie edytować, a pozostałem posiłki dopasowują się automatycznie). Korzystanie z aplikacji zwiększa wygodę podczas odchudzania (nie musisz pamiętać o żadnych założeniach diety). Sprawdź, czym jest dieta online.

Korzyści, jakie daje Ci aplikacja dieta online:

  • Ułożony przez dietetyków plan diety, indywidualnie dopasowany do Twojego celu oraz czasu, w którym chcesz go osiągnąć (dodatkowo możliwość do wyboru jednej z ośmiu diet: wygodnej, taniej, zbilansowanej, bezglutenowej, cukrzycowej i wegetariańskiej, białkowej i hashimoto).
  • Możliwość kontrolowania diety przez komputer i telefon.
  • Stała opieka i kontakt z dietetykiem.
  • Automatyczna aktualizacja dalszych posiłków, w momencie dodania do jadłospisu nieplanowanego posiłku (np. pączka zjedzonego między posiłkami).
  • Możliwość wygenerowania listy zakupów, potrzebnych do przygotowania posiłków.
  • Możliwość wymiany posiłków na inne, lub dodanie swoich przepisów (aplikacja automatycznie podliczy kalorie).
  • Mnóstwo gotowych, dietetycznych przepisów na pyszne dania.

Jeśli aplikacja przypadła Ci do gustu, nie zapomnij podzielić się nią ze znajomymi i udostępnić mój wpis. Polub też mnie na facebooku, by nie przegapić kolejnych wpisów! :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.