fbpx

Dieta dla leniwych!

0

Od diety zależy aż 70% efektów odchudzania. Niestety, wiele osób rezygnuje z diety, ponieważ nie wie jak się za nią zabrać, lub jest ona dla nich zbyt męcząca. Jeśli należysz do tej grupy, mam coś dla Ciebie: Oto skuteczna dieta dla leniwych :)

Bez względu na to co chcesz zmienić w swojej sylwetce, pierwsze od czego należałoby zacząć to odpowiednia dieta. To od sposobu Twojego żywienia zależy to, jak prezentuje się Twoje ciało i w którą stronę pójdą ewentualne zmiany. Wiele osób wylewa siódme poty podczas ćwiczeń, a mimo to nie widzi większych efektów. Dzieje się tak dlatego, że sekretem modelowania sylwetki jest właśnie dieta (bez diety nawet intensywne treningi dadzą niewiele).

Uważaj na popularne „diety cud”

W kolorowych czasopismach, jak i w internecie możesz natknąć się na wiele diet, z których większość nie nadaje się do niczego. Są to diety które dobrze brzmią, ciekawie wyglądają i przyciągają Twoją uwagę (na przykład: dieta kapuściana, dieta marchwiowa itd), lecz niestety na tym ich zalety się kończą. Część osób nabierając się na to przegrywa już na starcie.

Inni, którzy wiedzą jak powinna wyglądać zdrowa, zbilansowana dieta i potrafią odpowiednio balansować limitem kalorycznym często podchodzą do niej nieodpowiednio, przez co już po kilku dniach rezygnują z dietetycznego sposobu żywienia.

Dieta dla leniwych: Jak przeskoczyć problemy?

Dla osoby, która chciałaby zgubić nadmiar kilogramów dobrym sposobem jest zamówienie gotowej diety odchudzającej (taką dietę możesz zamówić np u naszego dietetyka). Trzymanie się ściśle ułożonych jadłospisów może być jednak uciążliwe, dlatego poniżej przedstawiam Ci mój sposób na prostą i przyjemną dietę:

Każdego dnia ważę swoje posiłki i wprowadzam je do aplikacji Dziennika Kalorii. Dziennik posiada potężną bazę produktów, dzięki czemu szybko analizuje produkty, które do tej pory zjadłam i wskazuje mi te, które mogę jeszcze zjeść, by zmieścić się w swoim limicie kalorycznym i osiągnąć wyznaczony cel (np utrata 4 kg do końca miesiąca).

Wypróbuj Dziennik Kalorii »

„Dieta dla leniwych” o której dziś napisałam to nic innego jak aplikacja, która szybko i sprawnie układa mi jadłospis w oparciu o produkty, które jem na co dzień (a także wskazuje mi, które produkty warto byłoby usunąć z codziennego menu). Dzięki takiemu podejściu do odchudzania nawet nie czuję, że jestem na diecie, a z każdym dniem tłuszczyk z brzucha, jak i z innych części mojego ciała powoli znika :)

Podobają Ci się moje porady? Nie zapomnij polubić mnie na facebooku, by nie przegapić kolejnych wpisów :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.