Ćwiczenia odchudzające: Schudnij w 5 tygodni!

0

Ćwiczenia odchudzające – schudnij w 5 tygodni!

Oto zestaw 6 ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową, które ułożyłam specjalnie dla Was :) Wykonuj je przez 5 tygodni, by skutecznie spalić zbędne kilogramy! Dołóż do nich dietę odchudzającą >>, a Twoje problemy z tłuszczem staną się przeszłością ;)

 Ćwiczenia odchudzające, które opisuję poniżej zaprzęgają do pracy całe Twoje ciało, dzięki czemu doskonale modelują sylwetkę i spalają dużo kalorii. Brzmi wspaniale, prawda? Jednak – jak pewnie wiesz – tłuszcz jest dość uparty i nie chce tak łatwo znikać. Jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej skutecznie, musisz połączyć ćwiczenia odchudzające z odpowiednią dietą – dopiero to połączenie zagwarantuje Ci skuteczną utratę tłuszczu.

Nie będę tu pisać o tym jak ułożyć skuteczną dietę, ponieważ nie tego dotyczy mój dzisiejszy wpis. Zamiast tego odeślę Cię do miejsc, w których możesz się tego dowiedzieć:

  • Jeśli chcesz samodzielnie ułożyć dietę odchudzającą, tutaj znajdziesz przejrzystą instrukcję.
  • Jeśli chcesz wygenerować swoje limity oraz liczyć kalorie za pomocą naszej aplikacjizarejestruj się tutaj.
  • Jeśli chcesz zamówić dietę odchudzającą u naszego dietetyka, otrzymać od niego garść porad oraz jadłospisy na cały miesiąc, zajrzyj tutaj. Pamiętaj: sama dobrze ułożona dieta gwarantuje Ci utratę około 4 kg miesięcznie!

Ok, kwestia diety i jej rola podczas spalania tłuszczu powinna być już dla Ciebie jasna. Przejdźmy zatem do ćwiczeń :)

Ćwiczenia odchudzające: 6 ćwiczeń na 5 tygodni

Ćwiczenie #1: Przysiady w rozkroku (30 powtórzeń)

Stań w szerokim rozkroku, dłonie połóż na biodrach. Wykonaj przysiad, kolana kieruj na zewnątrz. Zejdź pupą delikatnie poniżej poziomu kolan, zatrzymaj ruch na moment, po czym wróć do pozycji startowej.

Ćwiczenie #2: Wykroki (15 powtórzeń na każdą nogę)

Stań prosto, dłonie połóż na biodrach. Wykonaj duży krok, po czym ugnij kolana do kąta 90 stopni (dolne kolano powinno zatrzymać się kilka centymetrów nad ziemią). Zatrzymaj ruch na moment i wróć do pozycji startowej.

Ćwiczenie #3: Kopnięcia w pośladki (1 minuta)

Wykonaj jak najwięcej kopnięć w pośladki w ciągu 1 minuty. Daj z siebie wszystko!

Ćwiczenie #4: Wspinaczka (50 powtórzeń)

Przyjmij pozycję do pompki. Wykonując podskok (podczas podskoku ciężar ciała opierasz tylko na ramionach) przyciągnij jedną nogę do klatki. Wykonując druki podskok zamień nogi miejscami. To 1 powtórzenie.

Ćwiczenie #5: Przysiady z wyskokiem (20 powtórzeń)

Wykonaj przysiad. Dynamicznie wyprostuj nogi i wyskocz najwyżej jak potrafisz. Lądując wróć do pozycji przysiadu.

Ćwiczenie #6: Bieg w miejscu (1 minuta)

Kolana unoś wysoko. W ciągu minuty wykonaj najwięcej zmian nóg, jak tylko potrafisz. Daj z siebie wszystko!

Jak wykonywać ćwiczenia?

Ćwicz 3 razy w tygodniu, co drugi dzień (np. poniedziałek, środa i piątek). Ćwiczenia wykonuj jedno po drugim, każde po 3 razy (w 3 seriach). Pomiędzy seriami odpoczywaj około 60 sekund.
(Jeśli jeszcze nie wiesz jak ćwiczyć – wykonaj 30 powtórzeń ćwiczenia pierwszego. Odczekaj 60 sekund i wykonaj kolejne 30 powtórzeń – to już 2 seria. Odczekaj 60 sekund i wykonaj kolejne 30 powtórzeń – to już 3 seria. Odczekaj 60 sekund i rozpocznij wykonywanie ćwiczenia #2.)

Komentarze

Share.

Comments are closed.