fbpx

5 sposobów na piękne piersi!

1

Piersi to pierwsza rzecz, na którą mężczyzna zwraca uwagę podczas rozmowy z kobietą. Warto więc zadbać o to, by prezentowały się one jak najlepiej. Istnieją specjalne ćwiczenia, które ujędrniają piersi. Jest na to także łatwiejszy sposób – przedstawiamy 5 sposobów, dzięki którym Twoje piersi będą atrakcyjniejsze dla mężczyzn!

Kobiece kompleksy najczęściej dotyczą rozmiaru i wyglądu ich piersi. Dzieje się tak dlatego, że mężczyźni zwracają na nie dużą uwagę. Bardzo często to od nich zależy, czy kobieta jest uznawana za atrakcyjną, czy nie. Na naszej stronie pojawił się już artykuł opisujący specjalne ćwiczenia, pozwalające ujędrnić piersi. Sprawdź specjalny zestaw ćwiczeń ujędrniających piersi.


Istnieje jednak kilka innych sposobów, dzięki którym Twoje piersi również będą się wspaniale prezentować:

Piękne piersi: sposób 1. Dobierz odpowiedni biustonosz

Biustonosz trzyma Twoje piersi w ryzach. Jeśli źle go dobierzesz, będą się one nieustannie przemieszczać i nie będą odpowiednio podkreślone. Nawet jeśli Twoje piersi nie są idealne, dzięki odpowiedniemu biustonoszowi będą wyglądały na większe, pełniejsze i jędrniejsze.

Piękne piersi: sposób 2. Nie pal papierosów

Jest wiele negatywnych skutków palenia, które w większości pewnie dobrze znasz. Niewiele osób jednak wie, że palenie papierosów znacząco przyspiesza starzenie się skóry, przez co Twoje piersi tracą jędrność i stają się bardziej obwisłe. Tak więc jeśli nie chcesz mieć piersi jak Twoja babcia, koniecznie rzuć palenie!

Piękne piersi: sposób 3. Nie chudnij zbyt szybko

Jeśli zastosujesz drastyczną dietę i w bardzo krótkim czasie zrzucisz wszystkie zbędne kilogramy, tkanka tłuszczowa (z której zbudowane są piersi) zwiotczeje, przez co zmniejszą się one, a przez nadmiar skóry będą obwisłe. Sprawdź jak odpowiednio spalić zbędny tłuszcz!

Piękne piersi: sposób 4. Pamiętaj o kremie z filtrem

W okresie letnim, gdy Twoja skóra narażona jest na działanie promieni słonecznych, musisz pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu jej kremem z filtrem. Promienie słoneczne powodują przyspieszone starzenie się skóry, co nie wpływa dobrze na wygląd Twoich piersi. Dodatkowo niszczą kolagen, od którego w dużej mierze zależy wygląd biustu.

Piękne piersi: sposób 5. Bądź ostrożna podczas treningów

Podczas intensywnych treningów Twoje piersi narażone są na osłabienie włókien kolagenowych. Tak więc jeśli nie chcesz, by po wypracowaniu pięknej sylwetki Twoje piersi wyglądały mało atrakcyjnie, pamiętaj o odpowiednim sportowym staniku. Jeśli chcesz ujędrnić swoją pupę, przeczytaj ten artykuł!

Komentarze

Share.