fbpx

25-minutowy trening SPALAJĄCY TŁUSZCZ do wykonania W DOMU!

0

 25-minutowy trening spalający tłuszcz, który przedstawiamy poniżej to zestaw ćwiczeń dla wszystkich, którzy chcą zgubić kilka kilogramów, lub wymodelować swoje ciało. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że do wykonywania ćwiczeń nie potrzeba żadnego sprzętu (a więc możesz wykonać go w domu)!

25-minutowy trening spalający tłuszcz to 7 ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Ćwiczenia wykonywane są interwałowo w 3 seriach, między którymi masz kilka minut na odpoczynek. Trening jest ciężki, spala bardzo dużo kalorii i daje niesamowite efekty. Ćwiczenia angażują do pracy całe ciało, dzięki czemu nie tylko spalają dużo tłuszczu, ale także doskonale modelują sylwetkę.

Zaproś znajomych!
Przed rozpoczęciem ćwiczeń zrób jedną rzecz – udostępnij ten wpis na swoim facebooku i zaproś znajomych do ćwiczeń.
Nie od dziś wiadomo, że najtrudniejszy jest pierwszy krok (gdy już zaczniemy, dalej idzie z górki). Pomóż swoim znajomym ruszyć z miejsca. Pokaż im, że Ty ćwiczysz i zmotywuj ich do działania! :)

Podstawowe zasady 25-minutowego treningu:

  • Przed treningiem poświęć minimum 3 minuty na rozgrzewkę. Wykonaj obszerne krążenia i wymachy kończyn, trucht w miejscu, podskoki. Wykonując trening bez rozgrzewki narażasz się na bolesne kontuzje, zwiększasz zakwasy, oraz zmniejszasz efekty treningu.
  • Każde ćwiczenie wykonuj najszybciej jak potrafisz, jednocześnie zachowując poprawną technikę (czas wykonywania każdego z ćwiczeń podany jest poniżej).
  • Pomiędzy ćwiczeniami masz 10 sekund na odpoczynek. Gdy wykonasz wszystkie 7 ćwiczeń masz 2-3 minuty, by złapać oddech (możesz wydłużyć tę przerwę do 5 minut). Gdy już odpoczniesz wykonaj drugą serię, a następnie trzecią (w sumie wykonaj 3 serie).
  • 25-minutowy trening spalający tłuszcz jest dość dużym obciążeniem dla organizmu, dlatego nie należy wykonywać go zbyt często. Ćwicz 2-3 razy w tygodniu.

25-minutowy trening – ćwiczenia:

Ćwiczenie #1: pajacyki (60 sekund)

pajacyki

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #2: burpees (60 sekund)

burpee

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #3: jump jump squat (30 sekund)

jump jump squat

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #4: wykroki z przeskokiem (30 sekund)

wykroki z przeskokiem

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #5: bieg w miejscu (30 sekund)

bieg w miejscu

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #6: półprzysiady z przeskokiem (60 sekund)
przysiady z przeskokiem

—– 10 sekund przerwy —–

Ćwiczenie #7: bieg w miejscu ze skrętem (60 sekund)

bieg w miejscu ze skrętem

—– koniec serii: 2-3 minuty przerwy —–

Ćwiczenia to tylko połowa sukcesu

Regularnie ćwicząc robisz pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki. Pamiętaj jednak, że same ćwiczenia nie zagwarantują Ci jeszcze płaskiego brzucha. Efekty odchudzania zależą w 30% od ćwiczeń i aż  70% od tego, co jesz. By zacząć jeść odchudzająco możesz zacząć liczyć kalorie prowadząc Dziennik (o tym jak liczyć kalorie z dziennikiem tutaj >>), lub zamówić gotową dietę odchudzającą u naszego dietetyka (dietę odchudzającą zamówisz tutaj >>).

aplikacja

Dowiedz się czym jest Dziennik kalorii »

Nie zapomnij udostępnić wpisu swoim znajomym, oraz polubić nas na facebooku, by nie przegapić kolejnych wartościowych wpisów! :)

Komentarze

Share.

Comments are closed.